More

  Apple 12 Eylül Tarihinde Şov Yapacak!

  Apple yeni iPhone, Watch serisi ve daha fazlası için 12 Eylül tarihinde bir teknoloji şovu yapması bekleniyor.

  Apple ile ilgili sızıntı ve tahminleriyle bilinen Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın sonbahar ayında tanıtacağı ürünler ile ilgili bilgiler verdi. Gurman’a göre Apple 12 Eylül tarihinde iPhone 15 serisi, Watch 9 serisi, Watch Ultra gibi birçok ürün tanıtacak.

  Apple her yıl olduğu gibi Eylül ayında yeni iPhone, Watch ve daha fazlasını tanıtıyor. Bu yıl da gelenek bozulmayacak ve aynı tarihte yeni ürünler  tanıtılacak. M3 çipe sahip yeni Mac modellerini ise Ekim ayında tanıtması bekleniyor. iPhone için tanıtımın 12 Eylülde, ön siparişlerin ise 15 Eylül’de alınacağı bildiriliyor. Nihai satışlar ise 22 Eylül tarihinde başlayacak.

  iPhone 15 Pro ve Pro Max serisinde yer alacak yeni renkler yukarıdaki gibi görünecek. 14 Pro ve Max serisindeki renklere ek olarak 12 Pro ve Pro Max serisinde olan Pasifik Mavisine benzer bir lacivert renk yer alacak.

  Bir başka bilgi ise yeni iPhone 15 Pro ve Pro Max’in önceki nesil 14 Pro ve 14 Pro Max’e kıyasla ağırlığı %8-9 oranında azalacak. Bu başarının arkasında paslanmaz çelikten titanyum alaşıma geçmek yatıyor. Kasa materyal değişikliğiyle birlikte iPhone’larda bellek miktarı da artacak ve bu iki etken maksimum 200 dolarlık bir fiyat artışına yol açacak.

  Apple’ın yeni ürünleri teknoloji dünyasında büyük bir heyecanla bekleniyor. Ülkemizde de fiyatların bazı sebeplerle yukarıya doğru çıkmasından dolayı yeni iPhone fiyatlarının hiçte düşük olmayacağını tahmin ediyoruz. 2 hafta sonra etkinlikte hep birlikte göreceğiz.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler