More

  Apple’ın iOS 17 Bilmecesi: iOS 17 Beta 6 ile Arama Butonunun Yeri Bir Kez Daha Değişti

  Apple, iOS 17 Beta 6 güncellemesi ile küçük bir değişiklik yaptı. Teknoloji devi, arama reddetme butonunun yerini bir kez daha değiştirdi.

  Apple, iOS 17 Beta 6 güncellemesi ile küçük bir değişiklik yaptı. Teknoloji devi, arama reddetme butonunun yerini bir kez daha değiştirdi.

  Eylül ayında resmi sürümüyle karşımıza çıkması beklenen iOS 17 güncellemesi, halihazırda geliştiriciler için beta programı kapsamında yayınlanıyor. Son olarak Apple, iOS 17 Beta 6 güncellemesini yayınladı.

  Söz konusu güncelleme birtakım değişikliklerle gelirken, daha önce yeri değiştirilen arama reddetme butonu üzerinde bir değişiklik daha görüldü. İşte Apple’ın son beta sürümde yaptığı değişiklikler.

  iOS 17 Beta 6 ile arama reddetme butonun yeri değişti

  Son yayınlanan beta güncellemesiyle birlikte arama reddetme butonun yeri, bir kez daha değişti. Henüz geçenki beta sürümünde Apple bunu sağ alt köşeye yerleştirirken, şimdi ise tekrardan alt ortaya geri taşıdı. Elbette bu bilmecenin nereye kadar devam edeceğini bizler de bilmiyoruz.

  Diğer yandan Beta 6’da dikkat çeken bir başka yenilik ise, Fotoğraflar uygulamasında. Apple, uygulama animasyonunda iyileştirme yapmasının yanı sıra, bazı değişiklikler yaptığını da uygulamanın açılışında gösterdi.

  Ek olarak karanlık ve aydınlık modun ayarlandığı kısımda da yine küçük bir değişiklik gözlemendi. Her iki seçenek için Apple, iOS 17’nin güncel ve yeni olan duvar kağıdını bu modlar için de uyarladı.

  Sonuç olarak Cupertinolu Apple, resmi sürüm öncesi iOS 17‘de son değişiklikler yapıyor. Eylül ayında iPhone 15 serisiyle birlikte milyonlarca kullanıcı, kararlı sürüme kavuşmuş olacak.

   

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler