More

  Bütçe Dostu Honor Katlanabilir Telefon Tanıtılabilir!

  Honor, Magic V2 modelini tanıtttan sonra Magic V2 Lite adında yeni bir katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor.

  Honor tanıtıldığı zaman dünyanın en ince katlanabilir telefon ünvanını alan Magic V2 modelini geçtiğimiz ay tanıtmıştı. OLED ekranı ve şu an Snapdragon’un en güncel işlemcisi 8 Gen 2’den güç alıyor. Tasarımıyla oldukça çekici duran Magic V2’nin şimdi farklı bir versiyonu çıkabilir.U luslararası Tüketici Elektroniği ve Teknoloji Endüstrisinin önde gelen ticaret fuarı IFA Berlin 01-05 Eylül 2023 arasında düzenlenecek. Honor bu etkinlikte yeni  katlanabilir ürün tanıtmayı düşünüyor.

  Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip olacak ve Magic V2 Lite adını alacağı düşünülen model 700 dolardan daha az fiyata sahip olacak. Fiyatıyla öne çıkacak telefonun belli başlı özelliklerinin kırpılacağı düşünülüyor. Ayrıca ‘Lite’ eklentisi ise telefonun Magic V2 modelinin altında konumlandırılacağını gösteriyor.

  Magic V2
  Magic V2

  Magic V2’nin başlangıç fiyatı 1235 dolar olarak belirlendi. Magic V2 bundan yaklaşık 500 dolar daha aşağı fiyatla piyasaya sunulacak. Bu fiyat onu Çin pazarındaki en uygun fiyatlı yatay katlanabilir telefonlardan birisi haline getirecek.

  Honor ayrıca dikey katlanabilir telefon modeli olan ve Samsung’un Z Flip 5’ine rakip olacağı düşünülen Magic V Slim modelinin de yolda olduğu biliniyor. Çin’de ‘Victoria’ kod adı altında onaylandı. Ayrıca bu modelin ise dışa doğru katlanan bir tasarıma sahip olacağı konuşuluyor. Cihazın bu yıl Ekim ayında Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Marka ayrıca 1 Eylül’deki IFA 2023 açılış konuşmasında Magic V2 ile birlikte bu ürünlerden birini küresel pazar için duyuracak.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler