More

  Dillerden Düşmeyen Yeni Apple Type-C Kablo!

  Apple iPhone 15 serisiyle birlikte tanıtılacak olan yeni type-c kablosu görüntülendi. 100 W'a kadar PD şarj gücünü destekliyor.

  iPhone 15 serisinin tanıtımına sayılı günler kaldı. Birçok yenilik sunması beklenen firmanın en çokta şarj kablosunda değişikliğe gideceği söyleniyor. Bu sızıntı haberi sadece iPhone 15 serisiyle ilgili değil, telefonla gelen aksesuarla ilgili. Öyle ki 12 Eylül’de yapılacak yeni telefon lansmanında Apple 15 serisiyle kullanılacak type-c kablosunu da sunması bekleniyor.

  40 Gbps’ye Kadar Veri Aktarımı ve 100W PD Şarj Desteği!

  Apple’ın yeni ortaya çıkardığı USB-C’den USB-C’ye örgülü veri aktarım kablosu telefonu şarj etmekten daha fazlasını veriyor. Farkl iPhone modellerine uyması için çeşitli renklerde olacak ve işlevsellik ve tarzın bir yansıması olacak. Tasarım olarak mevcut MacBook veri kablolarından farklı yapıda görünüyor.

  Apple yeni bir ürün tanıtır ve bu normal bir özellikte olur mu ? Tabii olmaz. Yeni çıkacak iPhone şarj kablosu 100W’a kadar PD şarj gücünü destekleyecek. Bununla birlikte bi telefonlarda bir yeniliği beraberinde getirecek ve MacBook’lardaki gibi bir MagSafe şarj cihazı da sunacak. Bu şarj cihazı güvenli bir kullanım vaat edecek. Ayrıca bu kablo ile bugüne kadar ki en hızlı USB-C olacak. Tamı tamına 40 Gbps’ye kadar veri aktarımı yapabilecek. Bu gerçekten çok iyi değerler.

  Trend ile tüketici ihtiyaçlarını bir arada getiren Apple, sunduğu ürünlerle ihtiyaçları karşılama noktasında diğer firmalara yol gösterici oldu ve devam da ediyor. Bu yeni tanıtılacak Apple type-c kablolar telefonlarla birlikte verilmeyecek olup ayrı satılacak.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler