More

  Galaxy S22 Serisi OneUI 6’ya Kavuşuyor

  Galaxy S22 serisi OneUI 6'ya kavuşuyor. Samsung, yeni arayüzünü eski cihazlara da sunmak için kararlı gibi görünüyor.

  Galaxy S22 serisi OneUI 6’ya kavuşuyor. Samsung, yeni arayüzünü eski cihazlara da sunmak için kararlı gibi görünüyor.

  Samsung, bu haftanın başlarında Galaxy S23 serisi için OneUI 6 beta sürümünün daha fazla ülkeye genişletildiğini duyurdu ve şimdi topluluk forumunda Galaxy S22 serisi için yeni bir özel OneUI 6 beta bölümü açtı. Bunun Galaxy S22 kullanıcıları için yakında çıkacak olan beta programı için bir hazırlık olduğu iddia edilebilir.

  Bununla birlikte, Galaxy S22 serisini kullananlar, OneUI 6 ile yeni özellikleri maalesef kısıtlı bölgelerde erkenden deneyimleme şansına erişecekler. Sürecin zamanla daha da eski serilere açılması, kullanıcıların daha fazla bölgede daha geniş bir kapsama alanında yeni arayüzü deneyebilmesi en büyük temennimiz.

  OneUI 6 ile Android 14 tabanı kullanıcılara sunulacak. Bu, şu anki en yüksek Android sürümü ve Samsung’un yazılımsal özellikleri ile mükemmel şekilde birleşecek.

  Galaxy S22 ailesi için OneUI 6 + Android 14 beta programının önümüzdeki haftalarda başlamasını beklemek gerçekçi olabilir. Bölüm yalnızca İngiltere ve Hindistan’daki kullanıcılara açık olsa da beta programının Çin, Güney Kore, Almanya ve ABD’ye de ulaşması bekleniyor. Galaxy S23 OneUI 6 beta programına benzer.

  Maalesef OneUI 6 için Türkiye testleri söz konusu değil. Samsung, bu konuda Türkiye ve bazı ülkeleri düşünmüyor. Durumun değişmesini ve tüm ülkelerin OneUI 6’yı erkenden test edebilmesini umuyoruz.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler