More

  Galaxy S24 hayal kırıklığı yaratacak: Güçlü işlemcisine pili dayanmayacak

  Samsung'un yaklaşan amiral gemisi Galaxy S24 için yeni detaylar ortaya çıktı. Pil kapasitesi, beklentinin çok altında olacak.

  Samsung’un yaklaşan amiral gemisi Galaxy S24 için yeni detaylar ortaya çıktı. Pil kapasitesi, beklentinin çok altında olacak.

  Son yıllarda piyasaya sürdüğü amiral gemisi modelleriyle müşterilerini ikiye bölen Samsung, önümüzdeki yılın ilk aylarında en yeni ve en iddialı akıllı telefonlarını tanıtacak.

  Galaxy S24 serisi için artık üretim aşamasına doğru ilerlerken, cihazlara ilişkin detaylar da gün yüzüne çıkmaya başladı. Son olarak buna pil kapasitesi de eklendi. Ancak bu alanda Samsung, beklentileri çok fazla karşılamayabilir.

  S24, pil kapasitesiyle üzebilir

  GalaxyClub’a göre Muse kod adlı Samsung Galaxy S24 serisi, tamamı standart olarak Qualcomm Snapdragon 8 Gen3 mobil platformuyla donatılacak. İşlemci tarafında şu anda piyasada bulunan en iyi yonga seti tercih edilecek.

  galaxy s24

  Öte yandan yeni amiral gemisi modeller; Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra olarak karşımıza çıkacak. Şu anda S23’ün 3900 mAh’lik pili kullanıcılar tarafından eleştirilirken, çıkan haberlere göre S24’ün de pili çok farklı olmayacak.

  Sızdırılan bir görüntüde S24’ün, 4000 mAh pil ile geleceği gün yüzüne çıktı. Bu, bir önceki S23’ten iyi olsa da, yine de beklentilerin altında. Zira cihazda kullanılacak üst düzey işlemcinin ihtiyaçları, 4000 mAh pil ile karşılanamayacaktır.

  Yine de teknoloji devi yazılım ve daha birçok geliştirmeyle dengeyi sağlayabilir. Dolayısıyla ön yargılı olmamakta da fayda var.

  Kaynak: GalaxyClub
  Derleme: Teknoburada.com

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler