More

  Galaxy S24 Ultra Ağırlık Konusunda Eskisini Aratmayacak

  Galaxy s24 ultra ağırlık konusunda eskisini aratmayacak. Samsung'un yeni S serisi için sızıntılar sürüyor. Ağırlık konusu da bunlardan biri.

  Galaxy S24 Ultra ağırlık konusunda eskisini aratmayacak. Samsung’un yeni S serisi için sızıntılar sürüyor. Ağırlık konusu da bunlardan biri.

  Birkaç ay önce tanıtılan Samsung Galaxy S23 Ultra, zırhlı alüminyum çerçeveye sahip. Ancak gelecek yılki Galaxy S24 Ultra, titanyum çerçeveye sahip olacağı söylendiği için daha dayanıklı olacak. Ve bunun S24 Ultra’yı daha ağır yapacağını düşündüyseniz, bazı güvenilir bilgi kaynaklarının size iyi haberleri var.

  Bilgiyi sağlayan kişi, Samsung Galaxy S24 Ultra’nın 233gr ağırlığında olacağını ve Galaxy S23 Ultra’dan 1gr daha hafif olacağını söyledi. Titanyum alüminyumdan daha yoğun ve sert olduğu için bu doğruysa etkileyici ve Samsung’un bunu nasıl başardığını bilmek ilginç olurdu.

  Önceki söylentiler, Samsung Galaxy S24 Ultra’nın yükseltilmiş bir ekrana ve S23 Ultra’daki 10MP 3x telefoto sensörün yerini alan 50MP 3x telefoto kameraya sahip olacağını iddia ediyordu. Ancak Samsung, halefi olan S23 Ultra’daki 200MP birincil kamera, 10MP 10x periskop ünitesi ve 12MP selfie kamerası kullanmaya devam edecek. Ekran tarafında ise yepyeni bir OLED paneli göreceğiz.

  Öte yandan yakın zamanlı bir raporda Ultra modelin Snapdragon 8 Gen 3 ve Exynos 2400 işlemcisine sahip olacağı bildirildi. Henüz net değil, fakat ülkemizde satışa sunulacak modelde Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinin kullanılması bekleniyor.

  Galaxy S24 Ultra’nın tanıtımına aylar kaldı, ancak lansman öncesinde bu konuda daha fazla ayrıntının ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler