More

  Galaxy SmartTag 2 Yeni Tasarımıyla Karşınızda

  Galaxy SmartTag'in devamı geliyor. Bir ay önce Bluetooth veritabanında ortaya çıkan Galaxy SmartTag 2 şimdi karşımızda.

  Galaxy SmartTag’in devamı geliyor. Bir ay önce Bluetooth veritabanında ortaya çıkan Galaxy SmartTag 2 şimdi karşımızda.

  Samsung, akıllı takip teknolojisi cihazının yeni versiyonu olan Galaxy SmartTag 2 üzerinde çalışıyor. Cihaz kısa bir süre önce Bluetooth veritabanında tespit edildi ve şimdi ürünün canlı bir fotoğrafını içeren FCC belgelendirme kuruluşunun detaylarına göz atalım.

  Yeniden Tasarlanan Şekil ve Özellikler

  Dikdörtgen şekilli orijinal SmartTag’in aksine, SmartTag 2 dikdörtgen bir tasarıma sahiptir. Yeni model ayrıca bir parmağın geçebileceği kadar büyük olan anahtarlıklar için daha büyük bir delik ile birlikte geliyor.

  Galaxy SmartTag 2’nin canlı fotoğrafı, isimlendirmede açıkça “2” göstermiyor; ancak FCC başvurusu, bunun EI-T5600 model numaralı “Galaxy SmartTag2” olduğunu doğrular.

  Önceki sürümünde, Galaxy SmartTag’in biri standart bağlantılı, diğeri Ultra Geniş Bant (UWB) destekli olmak üzere iki sürümü mevcuttu.

  Son gelişmelere bakılırsa FCC uygulaması, Galaxy SmartTag 2’nin hem Bluetooth hem de UWB bağlantısını birleştiren yalnızca bir varyasyona sahip olabileceğini öne sürüyor.

  Lansman tarihi ile ilgili resmi bir duyuru olmamasına rağmen, Samsung’un Galaxy SmartTag 2’yi önümüzdeki yılın başlarında ya da 2023 tatil sezonundan önce tanıtabileceği tahmin ediliyor. 

  Galaxy S24 serisine kadar Samsung cephesinden sadece Galaxy S23 FE’nin duyurusu gelecek. Dolayısıyla takip cihazının Galaxy S23 FE ile birlikte tanıtılması sürpriz olmayacaktır. S23 FE muhtemelen eylül ya da ekim ayı içerisinde tanıtılacak.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler