More

  Galaxy Tab S9 FE+ Görüntüleri Sızdırıldı

  Samsung görünüşe bakılırsa Fan Edition serisi yeni bir tablet üzerinde çalışıyor. Galaxy Tab S9 FE+ modelinin görüntüleri ortaya çıktı.

  Samsung görünüşe bakılırsa Fan Edition serisi yeni bir tablet üzerinde çalışıyor. Galaxy Tab S9 FE+ modelinin görüntüleri ortaya çıktı.

  Samsung, 26 Temmuz’da Galaxy Unpacked etkinliğinde üst düzey üç yeni tablet duyuracak. Galaxy S9, Galaxy S9 Plus ve Galaxy S9 Ultra şeklinde isimlendirilecek modeller hakkında neredeyse tüm detaylar gün yüzüne çıkmış durumda. Yeni bir rapora göre Samsung, Galaxy S9 FE+ isminde bir tablet daha hazırlıyor. Tabletin birçok görüntüsü ünlü sızıntı kaynağı @OnLeaks tarafından yayınlandı.

  Tabletin arka kısmöında çift kamera bulunuyor. Bununla birlikte ilk kez bir Fan Edition tablette ultra geniş açılı kamera göreceğiz. Galaxy Tab S9 FE+, serinin standart modelinden daha büyük bir ekrana sahip olabilir. Ayrıca Tab S9 serisindeki gibi arkasında manyetik bir S Pen şeridi taşımakta. Ancak bu şeridin nihai sürümünde olup olmayacağı net değil. Daha önceki Geekbench test sonuçlarına göre Galaxy S9 FE+ modeline Exynos 1380 yonga seti güç verecek. 5nm üretim sürecine sahip olan işlemci hatırlayalım daha önce Galaxy A54’te kullanıldı. Tablette ayrıca 8GB RAM yer alacak.

  Dikkate değer diğer özellikler arasında parmak izi tarayıcı, 12,4 inç ekran ve stereo hoparlörler yer alıyor. Tablet 285,4 x 185,4 x 6,54 mm ölçülerinde ve  gri, açık yeşil, açık pembe ve gümüş renklerde çıkış yapacak. Samsung, 26 Temmuz’daki düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde Galaxy Tab S9 FE+’ı tanıtabilir.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler