More

  Galaxy Z Flip 6 50MP Ana Kamera ile Test Ediliyor

  Z Flip6 50 MP ana kamera ile test ediliyor. Samsung, nesiller sonra Flip serisinin kamerasını iyileştirmeye başlıyor gibi duruyor.

  Galaxy Z Flip 6 50 MP ana kamera ile test ediliyor. Samsung, nesiller sonra Flip serisinin kamerasını iyileştirmeye başlıyor gibi duruyor.

  Geçen ay tanıtılan Samsung Galaxy Z Flip5, Koreli markanın geçen yıl Flip4’te kullandığı aynı 12 MP birincil kamerayla geliyor. Bununla birlikte, Hollandalı merkezli kaynağa inanılacak olursa, gelecek yılki Galaxy Z Flip 6 nihayet çok beklenen bir kamera güncellemesine sahip olacak gibi.

  Yayın, Samsung‘un Galaxy Z Flip6’nın 50MP birincil kameralı prototiplerini test etmeye başladığını iddia ediyor; bu, Samsung yüksek çözünürlüklü kamerayla devam etmeye karar verirse Flip5’in 12MP birimi üzerinde büyük bir yükseltme olacağını kanıtlayacak.

  Kaynak, bu 50MP sensör hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamadı ve Flip6’daki diğer kameralar hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Ancak yayın, Galaxy Z Flip6’nın kod adının B6, Galaxy Z Fold6’nın kod adının Q6 olduğunu ortaya çıkardı.

  Galaxy Z Flip6 ve Galaxy Z Fold6’nın piyasaya çıkışına daha bir yıl var, bu nedenle bu ilk söylentilere biraz şüpheyle yaklaşmak ve bilgilerin birden çok kaynak tarafından doğrulanmasını beklemek en iyisi.

  Bununla beraber, seneye göreceğimiz Z serisi katlanabilir cihazların Google‘ın planladığı kriterlerin karşılamasını beklemek mümkün, çünkü Samsung ve Google çoğu konuda ortaklaşa fikirlerini hayata geçiriyorlar ve çok büyük ihtimalle bu planın öncüsü Samsung’un önderliğinde gerçekleşecek.

  Son olarak Galaxy Z Flip 5’te 12 megapiksel ana ve 12 megapiksel ultra geniş açılı kameraların yer aldığını hatırlatalım.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler