More

  One UI 5.1.1, Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3’e Resmen Geldi

  Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 modelleri One UI 5.1.1 sürüm güncellemesini aldı. Serinin eskiler yavaş yavaş güncellenmeye devam ediyor.

  Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 modelleri One UI 5.1.1 sürüm güncellemesini aldı. Serinin eskiler yavaş yavaş güncellenmeye devam ediyor.

  Samsung amiral gemisi modellerini unutmuyor. Şirket tam 2 yıl önce çıkartılan katlanabilir telefon modellerine yenileme çalışmaları yapıyor. Ülkemizde 20 bin TL üstü fiyata sahip oyuncaklar hem de 5G destekliler. One UI 5.1.1 sürüm güncellemesiyle birlikte neler oluyor bitiyor gelin hep birlikte bakalım.

  Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3, One UI 5.1.1 ile yola devam ediyor

  One UI 5.1.1. güncellemesi
  One UI 5.1.1. güncellemesi

  Şirket kullanıcıları için söz konusu güncellemeyi dağıtacağına dair vaat vermişti. Z Fold ve Z Flip 4 modellerine dağıtılan güncelleme nihayetinde serinin bir önceki oyuncuları olan Z Fold 3 ve Z Flip 3’e gelmiş oldu.

  Z Fold 3 için F926BXXU5FWH5 ve Z Flip 3 içinse F711BXXU6FWH3 numarasıyla birlikte dağıtılan güncelleme Avrupa ve Asya kıtasında yayınlandı. Söz konusu güncellemeyle birlikte Samsung kullanıcılara Ağustos 2023 güvenlik yamasını sağlıyor. Bu konu kimi zaman önem teşkil edebiliyor.

  Eski bir güvenlik yaması sürümü yüklü cihazınızda olası bir olumsuz durumu daha yüksektir. Buna ek olarak katlanabilir modellerin ekranla ilgili yavaşlıkları ve kamera içerisinde rötuşlar güncellemede sunuluyor.

  Son olarak güncelleme Avrupa ve Asya tarafında yayınlandı. Samsung’un geçmişteki hamlelerini göz önüne alırsak bütün cihazlara ulaşması birkaç günü bulabilir. Unutmadan cihazın ülkemizde de satışının olduğunu tekrar hatırlatalım.

  Siz Z Flip 3 ve Z Fold 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Bütçeniz olsaydı 2 yıllık bir cihazı satın alır mıydınız? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler