More

  Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’in Depolama Versiyonları Belli Oldu

  Çıkış tarihi iyice yaklaşan Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 modellerin bellek seçenekleri belli oldu. Ayrıca özel renkler bekleniyor.

  Çıkış tarihi iyice yaklaşan Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 modellerin bellek seçenekleri belli oldu. Ayrıca özel renkler bekleniyor.

  26 Temmuz Çarşamba günü Samsung, aralarında Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in de yer aldığı birçok ürünün duyurusunu gerçekleştirecek. Galaxy Unpacked etkinliği kapsamında ayrıca Galaxy Watch 6 serisi akıllı saat ve Galaxy Tab S9 serisi tabletler görücüye çıkaacak. Etkinliğe kısa bir süre kalırken Samsung Hindistan, katlanabilir telefonların bellek seçeneklerini ortaya koydu.

  Buna göre Galaxy Z Flip 5 beklendiği gibi 128GB ve 256GB versiyonlarla çıkış yapacak. Galaxy Z Fold 5’te ise depolama birimleri 256 GB, 512 GB ve 1 TB şeklinde olacak. Galaxy Z Fold5 Fantom Siyah, Krem ve Buz Mavisi şeklinde üç renge sahipken; Galaxy Z Flip 5’te ise renkler Grafit, Krem, Lavanta ve Nane şeklinde olacak.

  Samsung’un yeni nesil katlanabilir telefonları tanıtıldıktan hemen sonra ön sipariş almaya başlayacak. Ancak teslimatların 12 Ağustos’ta olması bekleniyor. Ayrıca ön siparişe özel Samsung’un ülkede 5.000 Rs / 60 $ değerinde promostonlar sunması bekleniyor.

  Katlanabilir telefonlarla birlikte yeni bir menteşe sistemine geçiş olacak. Samsung bununla birlikte katlama esnasında arada oluşan boşluğu ortadan kaldıracak. Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alacak olan telefonlar önümüzdeki hafta tanıtıldıktan hemen sonra ülkemizde de ön sipariş alması bekleniyor. Mevcut döviz kuru göz önüne alındığında fiyatları hiç de ucuz olmayacaktır.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler