More

  Galaxy Z Fold 6 Prototipi Sızdırıldı

  Galaxy Z Fold 6 prototipi sızdırıldı. Video, yeni modelin yenilikçi tasarımına işaret ediyor ve S serisi ile benzer tasarım dilini kullanacak.

  Galaxy Z Fold 6 prototipi sızdırıldı. Video, yeni modelin yenilikçi tasarımına işaret ediyor ve S serisi ile benzer tasarım dilini kullanacak.

  Galaxy Z Fold 5 bu ayın başında piyasaya çıkmış olabilir ancak halefi için şimdiden ilk sızıntıları alıyoruz. Tanınmış sızıntı kaynağı Ice Universe, Samsung‘un mevcut amiral gemisi katlanabilir telefonuyla karşılaştırıldığında büyük bir yeniden tasarım sergileyen Galaxy Z Fold 6 prototipinin kısa bir videosunu ve birkaç fotoğrafını paylaştı.

   

  Cihazın prototipi, tıpkı Galaxy S24 Ultra’da göreceğimiz söylentilere benzer şekilde düz bir kapak ekranına sahip. Kaynak, Fold 6 kapak ekranının ve S24 Ultra’nın aynı orta çerçeve ve radyanın yanı sıra genel en boy oranına sahip olacağına inanıyor. Z Fold 6, videoda gösterilenden daha dar bir çerçeveye sahip olabilir.

  Galaxy S24 Ultra’nın QHD+ çözünürlüklü ve 19,5:9 en boy oranına sahip 6,78 inç AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Panel, 2.500 nit’e kadar en yüksek parlaklıkla daha parlak olacaktır. Boyutlar açısından S24 Ultra ekranının, S23 Ultra’daki 78,1 mm’ye kıyasla 79 mm ile biraz daha geniş olduğu söyleniyor.

  Samsung, katlanabilir pazardaki agresif tavırlarını cihaz geliştirmeye de odaklamış gibi görünüyor ve bu rekabete olumlu olarak kesinlikle yansıyacak. Zira Samsung her ne kadar yazılım konusunda aşmış bir katlanabilir telefon üreticisi olsa da Çinli rakiplerinin donanım kısmında çok daha güçlü olduğu su götürmez bir gerçek.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler