More

  Gerçeğinden Farksız NBA 2K24 Oynanış Videosu Yayınlandı

  Visual Concepts'in 8 Eylül tarihinde piyasaya çıkacak ünlü basketbol oyunu NBA 2K24 için yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Bu oyun olamaz!

  Basketbol severler sabırsızlıkla bu oyunu bekliyor. NBA 2K24 için yapımcı firma Visual Concepts tarafından ilk oynanış videosu yayınlandı. Bu fragman oyundaki bazı iyileştirmeleri gözler önüne seriyor.

  NBA 2K24
  NBA 2K24

  NBA 2K24’te Yeni Özellikler Neler ?

  Yeni top sürme becerilerinin eklendiği oyunda oyuncular hareket halindeyken sprint tetiğine dokunulduğu zaman defans oyuncuları hazırlıksız yakalanabilecek. Şut atma ve top sürme beceri seviyeleri daha kolay olacak ve sahada daha fazla sayı atılabilecek.

  Sadece atak değil savunma becelerileri de iyileştirildi. Savunma hareketleri, daha iyi yanıt verme ve daha az kayma geliştirildi. Top çalma artık 2K24’te geri dönüyor ve oyuncuların başarılı olmak için doğru eliyle topa en yakın yerden uzanması gerekecek. Ayrıca yarışma mantığı da önceki NBA 2K oyuncularındaki ‘hayalet temas’ sorunu ele alınarak vücut konumlandırmasını vurgulayacak şekilde güncellendi.

  NBA 2K24
  NBA 2K2

  Oyunun gerçeğe daha yakın olması için çabalayan yapımcı firma bloklamak için girişimde bulunmadan önce doğru zamanı ve fırsatı beklemeyi gerektiğini vurguluyor. Ayrıca en çok gol atan oyuncuların yapay zeka tarafından sahada tutulmasını sağlayacak yeni bir motor geliştirildi.

   

  NBA 2K24’da en büyük gelişme ProPLAY teknolojisi oldu. Bu yapımcı firma tarafından yalnızca en sevdiğiniz oyunculardan bazıları tarafından yapılabilecek özgün hareketleri oluşturmak için gerçek NBA görüntülerini doğrudan çevirebilecek. Örneğin Kevin Durant’ın benzersiz şut ve serbest atış formunu, Steph Curry’nin patlayıcı dripling hareketlerini ve driplingsiz şut dizisini, Nikola Jokić’in metodik hareketlerini ve çember etrafındaki tüylü dokunuşunu tanıyacak. Bu şekilde oyun daha inandırıcı ve özgün olacak.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler