More

  Google Pixel Watch 2 Eksikliklerini Gidederek Geliyor!

  Google hatalarından ders çıkartmış görünüyor. Yeni nesil Pixel Watch 2 'de önceki modeldeki donanım şikayetlerini çözüyor.

  Google hatalarından ders çıkartmış görünüyor. Yeni nesil Pixel Watch 2 ‘de önceki modeldeki donanım şikayetlerini çözüyor.

  Akıllı saat sektöründe ülkemizde çok fazla satılmadığı için bilinmezse de dünyada oldukça fazla kullanılan Pixel Watch modeli dünya çapında tercih ediliyor. Google tarafından üretilen ilk Pixel Watch modeli kusurlu bir akıllı saat olarak gelmişti. Son sızıntılara göre Google ödevine iyi çalışmış ve Pixel Watch 2 modelinde önceki modele göre eksiklikleri giderecek gibi görünüyor.

  Tasarım, Pil Kapasitesi ve Ekran

  Watch 2’nin tasarımı selefiyle benzer özelliklere sahip. Sızıntılara göre modelin 1,2 inç 384 x 384 yuvarlak OLED ekrana sahip olacağı söyleniyor. Önceki modelde kullanılan BOE ekran yerine Samsung Display tarafından üretilen ekran kullanılacak. Pil ömrünün selefine göre artacağı söyleniyor.

  İşlemci

  Pixel Watch 2’de Exynps 9110 işlemcisi yerine Qualcoom Snapdragon W5 Gen 1 işlemcisi kullanılacak. 1.7 GHZ’de çalışan Arm Cortex-A53 dört çekirdek ve Adreno 702 GPU’su kullanılacak.

  Bu yeni Qualcoom işlemcinin yüksek verimlilik özelliğiyle pil ömründe artışa yol açacak. Bu da kullanıcıların bir akıllı saatte aradığı en önemli özellik olan pil performansını yükseltecek.

  Özel Yardımcı İşlemci ve Ultra Geniş Bant (UWB) Desteği

  Google, W5 Plus’ı tercih etmek yerine NXP çipine dayalı özel bir yardımcı işlemciyi kullanacak. Ayrıca Watch 2’de hassas cihaz bulma ve Dijital Araba Anahtarı işlevi sağlayan UWB teknolojisi dahil edilecek.

  LTE ve Wi-Fi Çeşitleri

  “Eos” ve “Aurora” kod adları altında geliştirilen Pixel Watch 2, biri LTE destekli, diğeri Wi-Fi bağlantılı olmak üzere iki ayrı varyantta sunulacak.

  Wear OS 4 ve Sorunsuz Güncellemeler

  Yeni Pixel akıllı saat akıllı saatlerde bir ilk olan dinamik tema desteği ve kesintisiz güncellemeler sunan Android 13 tabanlı Wear OS 4 ile yüklü gelecek.

  İlgi Çekici Animasyonlar

  Google Pixel Watch 2 modelinde herhangi bir özellik göstermemesine rağmen dikkat çekici Materyal tarzı tasarıma sahip animasyonlarla geliyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler