More

  GTA 6 ile Büyük Yeniliğe Hazır Olun: Dinamik Saç Uzatma Sistemi Geliyor!

  GTA 6 için bir yeni iddia daha ortaya atıldı. Oyun severlerin merakla beklediği yeni GTA oyunu için dinamik saç uzatma sistemi gündemde.

  GTA 6 için bir yeni iddia daha ortaya atıldı. Oyun severlerin merakla beklediği yeni GTA oyunu için dinamik saç uzatma sistemi gündemde.

  Rockstar Games’in en büyük projelerinden biri olacak GTA 6 için çalışmalar sürüyor. Oyun devi yeni projesi için tüm detayları gizli tutmak istese de, sızıntıların ardı arkası tüm bunlara rağmen kesilmiyor.

  Son olarak X’te (Twitter), paylaşılan bir gönderide, GTA 6’nın dikkat çeken bir özellikle geleceği vurgulandı. Daha önce Rockstar’ın Red Dead Redemption 2’de getirdiği dinamik saç uzatma sistemi, GTA 6’da da yer alacak.

  GTA 6, Dinamik Saç Uzatma Mekanizmasına Sahip Olacak

  Dinamik saç uzatma sistemi, oyuncuların karakterlerinin saçlarını istedikleri şekilde şekillendirmelerine, kesmelerine ve uzatmalarına olanak tanıyacak. Söz konusu sistem, saçların gerçekçi bir şekilde büyümesini, yıpranmasını ve değişmesini sağlayacak.

  Örneklendirecek olursak karakterinizin saçları uzun süre güneşe maruz kaldığında, rengi açılabilir veya kırılabilecek. Ya da karakterinizin saçları çok kısa ise, sakal bırakabilir veya favori uzatabilecek.

  Dinamik saç uzatma sistemi, GTA 6’nın hikaye modunun yanı sıra, online modunda da geçerli olacak. Oyuncular, karakterlerinin saç stillerini değiştirmek için berberlere veya kuaförlere gidebilecekler. Son olarak oyuncular kendi saç stillerini de tasarlayabilecekler. Bu sayede, GTA 6’da her karakterin kendine özgü bir görünümü olacak. Ayrıca oyunun grafik kalitesi ve gerçeklik hissinin de bu yenilikle birlikte artacağını belirtmeden geçmeyelim.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler