More

  Homeworld: Deserts of Kharak Epic Games’te Ücretsiz Oldu

  Homeworld: Deserts of Kharak Epic Games’te ücretsiz oldu. Bir hafta içerisinde hesabınıza eklemeniz durumunda kalıcı olarak sizin olacak.

  Epic Games oyun şölenine devam ediyor. Bu haftanın yıldızı Homeworld: Deserts of Kharak oldu. Uzunca zamandır Steam’e ana rakip olma yolunda ilerleyen Epic Games kendinden emin bir şekilde yoluna devam ediyor. Dağıttığı ücretsiz oyunların sayısı yüzlercesi olmasının yanı sıra perakende satış bedeline baktığımızda da binlerce TL’yi geçmiş durumda.

  Homeworld: Deserts of Kharak ücretsiz oldu

  20 Ocak 2016 tarihinde yayınlanan yapım Gearbox Publishng aracılığıyla yayınlanmış durumda. Oyuncu verilerine baktığımızdaysa altı bin 394 oyuncunun oylamasından geçtiğini görüyoruz. Bu oyuncuların yüzde 83‘ü oyunu beğendiğini kaydederken yüzde 17’lik kısmı ise olumsuz değerlendirmede bulundu. Yani yaklaşık bin oyuncu.

  Öte yandan strateji kategorisinde boy gösteren oyun strateji severler için yeni bir şans. Böylece ne oynayacağım sorusuna ufak bir cevap bulmuş olabilirsiniz.

  <yoastmark class=

  Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Intel Core i3-2100 (3.1 GHz) / AMD A10 5800k (3.8 GHz)
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT 440 (1024 MB) / Radeon HD 4890 (1024 MB)
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

  Bu bilgiler ışığında normal satış fiyatı 75 TL olan yapımın 24-31 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olacağının altını çizelim. Bir hafta içerisinde hesabınıza eklemeniz şartıyla ömür boyu sahip olabilirsiniz.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler