More

  Honor Magic V2 Tanıtıldı: Özellikleri Arttı Fiyatı Düştü

  Honor, katlanabilir yeni akıllı telefonunu tanıttı. Bir önceki modele göre, Honor Magic V2 çok can yakacak gibi.

  Volkan MANAV
  Volkan MANAV
  Gazeteci, TeknoBurada.net ve TeknoBurada.com Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

  Honor, katlanabilir yeni akıllı telefonunu tanıttı. Bir önceki modele göre, Honor Magic V2 çok can yakacak gibi.

  Katlanabilir akıllı telefon modelleri giderek çoğalıyor. Yeni trende Çin’in teknoloji şirketi Honor da katıldı. Dev şirket, bugün resmi olarak yeni model Honor Magic V2 modelini tanıttı. Bir önceki Magic V2 modeline göre hem özellikleri arttı hem de fiyatı uygun tutuldu. Yeni model, eskiye göre pek çok iyileştirme getirdi. Gelin, yeni katlanabilir amiral gemisine yakından bakalım.

  Honor Magic V2

  En Belirgin Özelliği Boyutu ve Ağırlığı

  Honor Magic V2, 156.7 x 145.4 x 4.7 mm boyutlarında ve sadece 213g ağırlığındayken, ilk model 160.4 x 141.x 6.7mm boyutlarında ve 288g ağırlığında karşımıza çıkmıştı. Kâğıt üzerinde Magic V2, Magic V’den çok daha ince ve hafif görünüyor, bu da Honor’un yeni katlanabilir amiral gemisini olabildiğince çekici hale getirmek için çok çaba sarf ettiği görünüyor.

  Honor’un yeni katlanabilir modeli, 16/256GB, 16/512GB ve 16GB/1TB olmak üzere 3 farklı seçenek ile karşımıza çıkıyor. Yeni model, her 3 cihazda da Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile donatılmış. Ayrıca, ilk modelde olduğu gibi Magic V2’de de hafıza kartı desteği bulunmuyor.

  Honor Magic V2

  İlk Modele Göre Daha Ucuz

  Kamerada iyileştirmeler gözümüzden kaçmıyor. Magic V2, OIS (optik görüntü sabitleme), telefoto lens ve optik zoom gibi bazı ekstra premium özellikleri içeriyor. 50MP geniş + 20MP telefoto + 50MP ultra geniş lenslerden oluşan üçlü bir kamera kurulumu bizleri karşıladı. Ayrıca, ön kamera 42 megapikselden 16 megapiksele düşürüldü ama ön kameranın yetenekleri aynı kaldı.

  Honor Magic V2, Magic V’nin 4750 mAh bataryasının aksine 66W kablolu şarj desteği ile biraz daha büyük 5.000 mAh batarya ile bizleri mutlu etti.

  Ekrana baktığımızda, Magic V2, doğal ışık ritmini taklit eden Dinamik Karartma özelliğine sahip katlanabilir bir OLED LTPO panel tercih edilmiş. Ekranın parlaklığı ise dış aydınlatma koşullarına ve ekran süresine otomatik olarak uyum sağlamakta.

  Çok daha önemlisi, Magic V2’nin Magic V’den çok daha ucuz olması Honor severleri mutlu etti. Magic V başlangıçta yaklaşık 1.500 Dolar olarak fiyatlandırılmışken, V2 sadece 1.300 Dolar fiyat etiketine sahip olacak. Bu fiyatların sadece Çin pazarı için geçerli olduğunu da siz teknoloji hayranlarına belirtelim.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler