More

  Honor Watch 4 Satışa Sunuldu, Ancak Bir Sorun Var

  Honor'un yeni nesil akıllı saati Honor Watch 4, küresel piyasalarda e-SIM ve önemli bağlantı özellikleri olmadan satışa sunuldu.

  Honor’un yeni nesil akıllı saati Honor Watch 4, küresel piyasalarda e-SIM ve önemli bağlantı özellikleri olmadan satışa sunuldu.

  Honor Watch 4, büyük AMOLED ekranı ve alüminyum gövdesiyle birlikte geçen ay Çin’de görücüye çıktı. Akıllı saat şimdi Avrupa pazarına ayak basıyor, ancak çok önemli bazı özellikler engellenmiş görünüyor.

  Akıllı saatin Çin versiyonu, bir akıllı telefonla eşleştirmeye gerek kalmadan bağımsız hücresel bağlantı sağlayan eSIM desteği sunar. Bu, kullanıcıların doğrudan akıllı saat üzerinden arama yapabileceği, mesaj gönderebileceği ve uygulama bildirimleri alabileceği anlamına gelir. Ancak, Avrupa versiyonu eSIM desteğinden yoksun olacak.

  Buna ek olarak akıllı saatin Avrupa versiyonunda WiFi bağlantısı da olmayacak. AB’deki kullanıcılar arama, mesajlaşma ve bildirim alma gibi özellikler için saatlerini akıllı telefonlara Bluetooth 5.2 üzerinden bağlayabilecek.

  Honor Watch 4’te 1.75 inç büyüklüğünde 450×390 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED ekran yer alıyor. Ekran ayrıca 340 PPI piksel yoğunluğuna ve 60 Hz yenileme hızına sahip.

  Akıllı saatte 5ATM su geçirmezlik mevcut, yani akıllı saati yüzerken takabilirsiniz. Kalp atış hızı izleme, kan-oksijen izleme, uyku izleme vb. gibi olağan sağlık izleme özellikleri yine bu saatte yer alıyor.

  Watch 4, GPS desteği ve standart kullanımla 14 güne kadar dayanabilen oldukça büyük olan 451 mAh pil ile birlikte gelir. Honor Watch4, Avrupa’ya sadece siyah renk seçeneğiyle gelirken, fiyatı 150 € olarak belirlendi.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler