More

  Infinix GT 10 Pro+, Nothing Phone Benzeri Tasarımla Göz Dolduruyor

  Geçtiğimiz gün Infinix'in Nothing Phone benzeri bir telefon hazırladığı iddia edildi. Çok geçmeden Infinix GT 10 Pro+ adlı telefon sızdırıldı.

  Geçtiğimiz gün Infinix’in Nothing Phone benzeri bir telefon hazırladığı iddia edildi. Çok geçmeden Infinix GT 10 Pro+ adlı telefon sızdırıldı.

  Popüler akıllı telefon markası Infinix, Hindistan pazarında GT adlı yeni bir oyun odaklı akıllı telefon serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu seri iki amiral gemisi modeli içerecek: Infinix GT 10 Pro ve Infinix GT 10 Pro+. Pro modeli standart özellikler sunarken, Pro+ modeli özellikle fazlasıyla çekici görünüyor. Weibo aracılığıyla sızan görüntüler, GT 10 Pro+’da Carl Pei’nin Nothing Phone’una benzer şeffaf bir arka yüze sahip olduğunu gösteriyor. Üst düzey oyuncu telefonlarından ilham almış bir tasarım sunan telefonun arkasındaki turuncu desenler ve LED ışıklar fazlasıyla havalı görünüyor.

  Sızan görüntüler, GT 10 Pro serisi iki telefonun da teknik özelliklerinin çoğunu ortaya çıkardı. Her iki model Full HD+ ekrana sahip olacak ve 5.000 mAh büyüklüğünde piller taşıyacaklar. Kameralara gelince, her iki telefonda arkada 108 MP ana kamera ve önde 32 MP özçekim kamerası göreceğiz.

  Pro+ modelin işlemci biriminde Dimensity 1300 yonga seti yer alacak. İşlemciye 8GB RAM + 256GB bellek birimi eşlik edecek. Pro modelin performansından ise Dimensity 8050 sorunlu olacak. Her iki telefonda ayrıca 8GB’a kadar sanal RAM desteği mevcut olacak.

  GT serisi her iki model Android 13 tabanlı XOS 13.0 sürümünü çalıştıracak. Ayrıca telefonlar oyun esnasında sorunsuz ve optimize edilmiş bir kullanıcı deneyimi sağlayacak. 

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler