More

  Infinix, Nothing Phone (2) Benzeri Bir Telefon Hazırlıyor

  Yeni bir rapora göre Infinix, Nothing Phone serisi gibi arka kısmı LED aydınlatmalardan oluşan bir telefon hazırlıyor.

  Yeni bir rapora göre Infinix, Nothing Phone serisi gibi arka kısmı LED aydınlatmalardan oluşan bir telefon hazırlıyor.

  Yenilikçi bir ürün piyasaya çıktığında diğer rakipler onu kopyalamak veya en azından ondan ilham almak ister. Nothing’in akıllı telefonları, donanım açısından diğer Android telefonlardan çok farklı olmasa da, LED ışıklarla kaplı şeffaf arka yüzeyi benzersiz bir tasarım sunuyor. Şu ana kadar Nothing dışında bir başka marka bu yönde bir telefon duyurmadı, fakat çok yakında seriye ciddi bir rakip gelebilir. İddiaya göre Infinix, Nothing Phone serisine rakip bir telefon geliştiriyor.

  Güvenilir bir kaynak olan Mukul Sharma, Infinix’in GT markası altında yeni bir telefon hazırlığında olduğu bilgisini verdi. Telefonun, Nothing Phone gibi arka LED aydınlatmalara sahip olacak. Hatta kaynak, Infinix cephesinde hazırlanan telefonun bir de görüntüsünü paylaştı.

  Telefonun , Nothing Phone (1) ve Phone (2) gibi şeffaf bir arka yüze sahip olup olmayacağı görselden anlaşılmıyor. LED ışıklara sahip olacak Infinix telefon, rakibinden farklı olarak oyun odaklı bir model olacak. Ayrıca Nothing telefondan “çok daha ucuza” fiyatlandırılacak.

  Tüm bu gelişmeler yaşanadursun, Infinix’in Nothing Phone’a benzer bir telefon geliştirmesi yasal bir sürecin başlangıcı olabilir. Londra merkezli Nothing’in CEO’su Carl Pei, Sharma’nın tweet’ine yanıt vererek avukatlarını hazırladığını söyledi. Ancak Tweett’in sonuna eklenen kahkaha emojisi bunun bir şaka olduğunu gösteriyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler