More

  Infinix Zero 30 5G Yolda!

  Infinix segmentinin ilk 4K 60 FPS video kayıt özelliğini barındıran yeni telefonu Zero 30 5G üzerinde çalışıyor.

  Oyun odaklı GT 10 Pro’yu tanıttıktan sonra boş durmayan Infinix, şimdide kamera odaklı yeni telefonu Zero 30 5G üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. Zero ailesinin en son üyesi olması planan Zero 30, X üzerinde firma tarafından yeşil renkli bir deri arka tasarımla görseli yayınlandı.

  Telefonun ilk dikkat çeken özelliği 4K 60 FPS video kayıt edebilme yeteneği olacak. Tüm telefon pazarı için çok ayırt edici bir özellik olmazsa da kendi segmenti için gerçekten dikkat çekici duruyor.

  Infinix Zero 30 5G özellikleri

  Sızıntılara göre Zero 30, 60 derecelik kavise sahip 10 bit renk derinliğini içeren 1080 x 2400 piksel AMOLED ekran ile gelecek. Kavisin verdiği şıklık ile öne çıkacak telefonun arka tarafında dikdörtgen kamera modülü olacak ve OIS destekli LED flaş bulunacak. Kamera detayları hakkında bilgi paylaşılmadı fakat selfie kamerasının 50 megapiksel olacağı tahmin ediliyor.

   

  Firma tarafından paylaşılan görsellerde Zero 30’un 4K 60 FPS video kaydına vurgu yapılmış. Kendi rakiplerine göre çok üstün olan bu özellik telefonun kamerasıyla öne çıkacağını gösteriyor.

  Daha önce ortaya çıkan bir Geekbench listesinde telefonun 8 GB RAM’e sahip olacağı görülmüştü. Android 13 ile çalışacak Zero 30 Mediatek Dimensity 1100 işlemcisi ile donatılacak. Depolama tarafında 256 GB olarak gelecek telefon ile 4k 60 FPS video kayıtlarınızı rahatlıkla depolayabileceksiniz.

  Cihaz, toza ve su sıçramasına dayanıklılık açısından IP53 derecesine sahip olacak. Bu ay içerisinde tanıtılması beklenen modelin raflarda kısa sürede yerini alması bekleniyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler