More

  iPhone 15 Pro kalıbı ortaya çıktı: Tasarım belli oldu

  Yaklaşan iPhone 15 serisi için bir önemli gelişme daha yaşandı. iPhone 15 Pro’nun kalıbı ortaya çıktı.

  Yaklaşan iPhone 15 serisi için bir önemli gelişme daha yaşandı. iPhone 15 Pro modelinin kalıbı ortaya çıktı.

  Apple’ın dev etkinliğine artık sayılı günler kaldı. Merakla beklenen iPhone 15 serisi, çok abartı bir fark olmasa da dikkat çeken yenilik ve değişikliklerle piyasaya sürülecek.

  Eylül ayına yaklaşırken telefonlara ait sızıntıların sayısı da artmaya başladı. Buna son olarak iPhone 15 Pro’ya ait olduğu iddia edilen alüminyum kalıp da eklendi. Böylece telefonun tasarımına ait kafalardaki soru işaretleri de giderilmiş oldu.

  iPhone 15 Pro tasarımı netlik kazandı

  Gerek daha önceki sızıntılar gerekse yakın zamanda ortaya çıkana kalıp gösteriyor ki, iPhone 15 Pro’nun ve diğer modellerin genel tasarımı artık netlik kazandı.

  Resimden de fark edildiği üzere, iPhone 15 Pro’nun oluşturulan kalıbı, cihazın hem ön hem de arkasını gösteriyor ve tasarımını da doğruluyor.

  Bu bağlamda, iPhone 15 Pro, mevcut iPhone 14 serisinin Dinamik Ada ekranına sahip olacak. Apple, ufak tefek değişiklikler ile hemen hemen aynı tasarımdaki ekranı koruyacak.

  Öte yandan dikkat çeken bir başka değişiklik ise, şarj standardı. TGRT Haber’e göre Apple, AB kurallarına uyacağını açıklayarak Lightning şarj girişini terk edip, USB-C standardına geçiş yapacak. Öyle ki iPhone 15’in kalıpları da bunu açıkça ortaya koyuyor. Ayrıca yine iddialara göre iPhone 15 serisi, 12 Eylül’de piyasaya sürülecek.

  Kaynak: Weibo
  Derleme: teknoburada.com

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler