More

  iPhone 15 Pro Max Sevkiyatları Ertelenebilir

  iPhone 15Pro Max sevkiyatları ekim ayına kadar ertelenebilir. Sebebi ise firmanın partnerlerinden Sony ile yaşanan bir problem.

  iPhone 15 Pro Max sevkiyatları ekim ayına kadar ertelenebilir. Sebebi ise firmanın partnerlerinden Sony ile yaşanan bir problem.

  Apple‘ın Eylül ayında iPhone 15 serisini tanıtması bekleniyor ve ailenin en üst üyesi, periskop kameralı ilk akıllı telefon olacak. Bir analiste göre, Sony’nin yeterli sensör zamanı sağlayamadığı iddia edildiği için bu özellik iPhone 15 Pro Max serisinde gecikmeye neden olabilir.

  Önemli bir kaynağa göre kesintinin iPhone15 Pro Max teslimatlarını dört hafta geriye çekmesi bekleniyor.

  iPhone 15 Pro Max

  Apple iPhone 15 serisinin duyurusu muhtemelen 13 Eylül’de yapılacak, ön siparişler 15 Eylül’de açılacak ve teslimatlar yedi gün sonra başlayacak. Ancak beklenen üç ila dört haftalık gecikme nedeniyle Pro Max teslimatları 6 Ekim ile 13 Ekim arasına ertelenebilir.

  Üretimdeki gecikmeler Apple için yeni bir şey değil; iPhone XR, bileşenlerin Pegatron’a geç gönderilmesi nedeniyle XS serisinden daha geç geldi. Aynı şey iki yıl sonra iPhone 12 mini ve iPhone 12 Pro Max’in yerini iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’ya bırakmak zorunda kaldığında da yaşandı.

  OLED üreticileri LG ve BOE’nin gereksinimleri karşılayamaması nedeniyle ekran teslimatlarının programın gerisinde kaldığına dair raporlar vardı ve bu da Apple’ı Samsung’tan gelen talebi artırmaya itmişti.

   

   

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler