More

  Magic V Slim, Honor’ın İlk Dışa Katlanır Telefonu Olacak

  Hızlı büyüyen firmalardan Honor, dışa doğru katlanabilir telefon hazırlığında, modelin adı Magic V Slim olabilir.

  Hızlı büyüyen firmalardan Honor, dışa doğru katlanabilir telefon hazırlığında, modelin adı Magic V Slim olabilir.

  Honor kısa süre önce Çin’de Honor Magic V2 katlanabilir telefonunu piyasaya sürdü. Şirket, Magic V2 dışında Honor Magic Vs ve Magic V katlanabilir telefonlarını da geçtiğimiz dönemde piyasaya sürmüştü. Honor’un şimdiye kadar piyasaya sürülen tüm katlanabilir telefonları içe doğru katlanan bir tasarıma sahip. Ancak yeni bir gelişme, markanın dışa doğru katlanır tasarıma sahip ilk katlanabilir telefonu üzerinde çalışıyor olabileceğini ortaya koyuyor.

  Aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi, Çin’in MIIT sertifika veri tabanında VCA-AN00 model numarasıyla tanımlanan bir Honor akıllı telefon ortaya çıktı. Çinli bir sızıntıdan elde edilen bilgiler, “VCA” kısaltmasının, cihazın “Victoria” olarak bilinen dahili kod adına karşılık geldiğini ortaya koyuyor.

  magic v slim

  Önceki bir sızıntıya göre, cihaz piyasaya çıktığında Honor Magic V Slim olarak adlandırılabilir. Cihazın bu yıl Ekim ayında tanıtılması bekleniyor.

  Özellikle, pazar, dışa doğru katlanan bir tasarıma sahip akıllı telefonlar için sınırlı seçenekler sunuyor. Aslında, Huawei dışında hiçbir büyük Çinli akıllı telefon üreticisi bu özel katlama mekanizmasına sahip bir cihaz piyasaya sürmedi. Huawei’nin Mayıs 2022’de tanıttığı Mate Xs 2, dışa doğru katlanır tasarım sunan akıllı telefonların en güncel örneği olarak duruyor.

  Önceki raporlara göre şirket, Honor 100 GT ve Honor X50 GT gibi iki akıllı telefon daha piyasaya sürebilir. Bu cihazların geçen yılki Honor 80 GT ve Honor X40 GT’nin yerini alması bekleniyor.

  Honor’un ayrıca Honor Magic Flip olarak adlandırılan dikey katlanabilir ekranlı ilk telefonu üzerinde çalıştığı söyleniyor. Cihazın detayları henüz ortaya çıkmadı. Cihaz hakkında bilinen tek şey, 2024’te ortaya çıkacağı.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler