More

  Mix Fold 3 Xiaomi CEO’sunun Emin Ellerinde!

  Xiaomi'nin katlanabilir yeni telefon modeli Mix Fold 3 , firmanın CEO'su Lei Jun tarafından resmi olarak paylaşıldı.

  Xiaomi’nin katlanabilir yeni telefon modeli Mix Fold 3 , firmanın CEO’su Lei Jun tarafından resmi olarak paylaşıldı.

  Katlanabilir telefon dünyası şimdiye kadar hiç olmadı hızda ilerliyor. Geçenlerde Samsung Z Fold 5 ve Z Flip 5 modellerini tanıttı ve yoğun ilgiyle karşılaştı. Teknoloji devi Çinli Xiaomi ise boş durmuyor. Firmanın 14 Ağustos tarihinde tanıtacağı yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Mix Fold 3 görselleri sızdırılmadı. Bizzat CEO Lei Jun tarafından paylaşıldı.

  Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun’un telefonu üç kelimeyle tanımlıyor: İnce, zarif, premium. CEO’nun resmi Twitter hesabında paylaşılan cihazın kamera lensleri öne çıkartılmış.

  Aşağıdaki resmi tanıtım videosuna bakılırsa cihazın gerçekten ince bir yapıda geldiğini görebiliriz.

  Dörtlü Leica kamera kurulumu ile bizlere selam veren Mix Fold 3 ‘te 15 mm ultra geniş ve 115 mm periskop lens ile yükseltildi. Bir önceki model olan Mix Fold 2’de 15 mm ultra geniş açıya sahipti fakat 45 mm periskop kameraya sahipti. Fold 3 modelinde 115 mm ye yükseltilmesi büyük bir sıçrama olarak nitelendiriliyor.

  Bu yıl tanıtılan katlanabilir cihazlardan çok azı periskop kamera ile geliyor. Bunlar Google Pixel Fold (112 mm) ve Huawei Mate X3 (125 mm) modelleri. Ayrıca tanıtılacak modelin ekran altına yerleştirilmiş bir kameraya, 67W kablolu ve 50W kablosuz şarja sahip olduğu söyleniyor. İşlemci olarak Qualcoom’un en son model amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 8 Gen 2 ile gelecek.

  Daha fazla detayı 4 gün sonraki tanıtımda göreceğiz.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler