More

  Mix Fold3 Parçalarına Ayrıldı ve Tüm İç Tasarım Görüldü

  Mix Fold3 Xiaomi'nin üstünde durduğu en güncel amiral seviye katlanabilir telefonu. Bu cihaz, parçalarına ayrıldı.

  Mix Fold3 Xiaomi’nin üstünde durduğu en güncel amiral seviye katlanabilir telefonu. Bu cihaz, parçalarına ayrıldı.

  Xiaomi Mix Fold3, Çin’de piyasaya sürülen en son katlanabilir ve şimdi WekiHome’dan Xiaomi mühendislerinin başardığı zorlu işi gösteren bir sökme videosu var.

  Tüm süreç, SIM kart tepsisini çıkararak ve cihazın yarısını ortaya çıkaran arka plakayı kaldırarak herhangi bir telefon sökme işlemi gibi başlıyor. Kapak ekranı ayrıca arka tarafın her iki tarafını da açığa çıkaracak şekilde dikkatlice çıkarılıyor. Birkaç kapağın, vidanın ve esnek kablonun çıkarılması, dikey yığınlı anakartı ve dörtlü Leica kamera sistemini ortaya çıkarıyor.

  Ardından sırasıyla 2.580 mAh ve 2.200 mAh kapasiteye sahip ikili pil hücrelerine odaklanıyoruz. Yalnızca 2,39 mm ve 2,88 mm boyutlarıyla etkileyici bir şekilde incedirler ve bu da cihazın ince profilini korumaya yardımcı olur.

  O zaman şovun yıldızının zamanı geldi – etkileyici bir işçiliğe ve sıvıları dışarıda tutmaya yardımcı olmak için çok sayıda düzgün renkli su contasına sahip olan tamamen yeni tescilli menteşe mekanizması. Yeni menteşe selefinden daha ince ancak 23,4 gram ile biraz daha ağır. Menteşe kompleks dursa da henüz halen hiç bir marka Huawei’nin gelişmiş ve hafif menteşe yapısına yaklaşamadı.

  Mix Fold3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Çin dışına çıkamayacak bu amiral gemisinin iç teknolojisi gayet karmaşık görünüyor. Aynı zamanda cihaz en yeni MIUI 15 ile daha da iyileştirilmiş bir katlanabilir deneyimini de sunma hakkında iddialı.

   

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler