More

  Netflix Oyun Testi Kanada ve İngiltere’de Başlıyor

  Netflix oyun oynamayı TV'den bilgisayarlara ve mobil cihazlara getireceğini duyurmuştu ve şimdi bunun ilk adımı atılıyor.

  Daha önce bahsettiğimiz gibi Netflix, oyunları TV, bilgisayar ve mobil cihazlara kadar üyelerinin içerikten daha fazla keyif almasını sağlamak için her platforma getireceğini duyurmuştuk. Şimdi Netflix oyun testleri için ilk adımı atıyor. Kanada ve İngiltere’de iki oyun ile sınırlı beta  testi yapacak.

  Netflix
  Netflix

  Peki Bu Oyunlar Neler ?
  Netflix’in beta sürecinde kullanacağı iki oyun: Oxenfree ve Molehew’s Mining Adventure. Oxenfree, Night School Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir grafik macera oyunu. Keyifli grafikleri ve yüksek incelemeleriyle sevilen bir oyun. Diğer oyun ise mücevher madenciliği atari oyunu Molehew’s Mining Adventure.

  Telefonda bu oyunları oynayabilmeniz için ekranın sağında ve solunda kumanda öğeleri bulunacak ve bununla oynayabileceksiniz. Ayrıca oyunlar Amazon Fire TV, Google TV’li Chromecast, LG TV’ler, Nvidia Shield TV, Roku cihazları ve TV’ler, Samsung Smart TV’ler gibi belirli cihazlarda çalışacak. Diğer cihazlar için ilerleyen zamanlarda destek yayımlanacak.

  Netflix Oyun
  Netflix Oyun

  Sınırlı beta yalnızca oyun akışı teknolojisini ve yenilikçi denetleyiciyi test etmek için değil, aynı zamanda üye deneyimini aşamalı olarak geliştirmeyi amaçlıyor. Film ve video platformu Netflix ‘in oyun sektörüne girmesi gerçekten heyecan verici.

  Bu yüzden mesela sadece film izlemek değil, etkileşime girerek deneyim arttırmak, üyelere yeni şekillerle keyif vermek ve platformla bağlantıda kalmak için daha fazla neden sunmaktır. Netflix beta sürecinde geri bildirim alarak yoluna emin adımlarla devam etmek istiyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler