More

  Nothing Phone (1) ve Phone (2) İçin Mükemmel Zil Sesleri Oluşturun

  Nothing, Phone (1) ve Phone (2) kullanıcılarının özel bir Glyph Ses Paketi oluşturabilmesi için büyük bir ortaklık gerçekleştirdi.

  Nothing, Phone (1) ve Phone (2) kullanıcılarının özel bir Glyph Ses Paketi oluşturabilmesi için büyük bir ortaklık gerçekleştirdi.

  Nothing Phone (1) ya da Phone (2) kullanıcısıysanı size iyi bir haberimiz var. Mar, özel bir Glyph Ses Paketi oluşturmak üzere ünlü İsveçli house müzik grubu Swedish House Mafia ile işbirliği yaptığını açıkladı.

  Bu önemli ortaklık, kullanıcıların Nothing’in en yeni Glyph Composer’ını kullanarak, Swedish House Mafia’nın ikonik seslerini kişiselleştirilmiş akıllı telefon zil seslerine entegre etmesine olanak tanıyor.

  Kullanıcılar artık, Nothing akıllı telefonlarının arkasındaki karşılık gelen ışıkların eşlik ettiği bir dizi sesten oluşan benzersiz Glyph Zil Seslerini oluşturabilirler. En son müziklerini içeren özel Swedish House Mafia Glyph Ses Paketi ile kullanıcılar kendi özel Glif Zil Seslerini kaydedip üretebilir veya sanatçıların önceden ayarlanmış zil sesini kullanabilir.

  Swedish House Mafia, 2020’deki başlangıcından bu yana, şirkete önemli yatırımlar yaparak, Nothing’in coşkulu destekçileri olmuştur. Kısa bir süre önce, EA Sports’un Formula 1 Film Müziği Albümünün ilk sürümü olan ve F1 Monaco Grand Prix’sinde çıkış yapan yeni single’ları “See The Light”ı tanıttılar.

  Kullanılabilirlik

  1 Ağustos 2023’ten itibaren, Swedish House Mafia Ses Paketine ve özel zil sesine tüm Nothing Phone (1) ve Phone (2) kullanıcıları erişebilecek. Özelliklere erişmek için Play Store aracılığıyla en son Glyph Composer uygulamasını güncellemeyi unutmayın.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler