More

  Numara Kaydetmeden WhatsApp İle Mesaj Gönderme

  Son güncelleme ile birlikte popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp 'ta numara kaydetmeden mesaj göndermek mümkün hale geldi.

  Son güncelleme ile birlikte popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp ‘ta numara kaydetmeden mesaj göndermek mümkün hale geldi.

  WhatsApp yeni özellikler sunarak kullanıcı deneyimini geliştirmeyi sürdürüyor. Son olarak numara kaydetmeden WhatsApp ile mesaj görmek mümkün hale getirildi. Bu özellik şu an whatsApp’ın Android ve iOS sürümlerinde kullanılabilir durumda. Kullanabilmek için uygulamanın en güncel sürümünü kullanmanız yeterli. WhatsApp uygulamasını güncelleme için Play Store ya da App Store’u ziyaret edebilirsiniz.

  WhatsApp numara kaydetmeden mesaj atma

  1. WhatsApp’ı açın.
  2. Yeni sohbet başlat’a dokunun.
  3. Arama çubuğunda mesajlaşacağınız kişinin numarasını girin.
  4. WhatsApp, kişileriniz dışında mesaj ya da aramayı başlatacak.
  5. Kişi WhatsApp kullanıyorsa sohbet penceresi açılacak.

  Öte yandan WhatsApp geçtiğimiz günlerde Wear OS akıllı saat platformunda bağımsız bir uygulama olarak kullanılmaya başlandı. Yeni uygulama ile birlikte akılılı saatin telefona bağlı kalmasına gerek kalmayacak. Telefona bağlı kalmasına gerek kalmadan bileğinizden yeni sohbetler başlatabilecek, mesajları yanıtlayabilecek ve aramaları yanıtlayabileceksiniz.

  Uygulama, kullanımı kolay ve eğlenceli hale getiren bazı özel özelliklere sahiptir. Bunlardan bazıları:

  • Kişiler:Ayarlara erişme veya telefonunuzdaki uygulamayı açma seçenekleriyle birlikte ana sayfada en son kişilerinizin basit bir listesini görebilirsiniz.
  • Konuşmalar:Geçmiş mesajlarınız arasında gezinebilir ve sesli mesajları veya sistem klavyesini kullanarak cevap verebilirsiniz. Ayrıca birinin ne zaman yazarken veya çevrimiçi olduğunu da görebilirsiniz.
  • Grup sohbetleri:Saatinizden grup sohbetlerine katılabilir veya grup sohbetleri oluşturabilir ve sonuna kadar kaydırarak görüşmede kimlerin olduğunu görebilirsiniz. Medya veya çıkartma göndermek istiyorsanız telefonunuzda grup sohbetini de açabilirsiniz.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler