More

  OnePlus Ace 2 Pro Kamera Tarafında Sağlam Geliyor

  OnePlus Ace 2 Pro kamera tarafında sağlam geliyor. Firma, çatı firma Oppo'dan bazı kamera algoritmaları alacak.

  OnePlus Ace 2 Pro kamera tarafında sağlam geliyor. Firma, çatı firma Oppo’dan bazı kamera algoritmaları alacak.

  OnePlus, Çin’de 16 Ağustos’ta OnePlus Ace 2 Pro akıllı telefonunu piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Cihazın Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ve Wi-Fi 7 desteği gibi birçok heyecan verici özellikle gelmesi bekleniyor. Şimdi, OnePlus, cihazın birincil kamera ayrıntılarını resmen açıkladı.

  oneplus ace 2

  Yeni bir tanıtıma göre, cihaz, amiral gemisi Sony IMX890 sensörüyle gelecek. Marka bu sensörü daha önce OnePlus 11, OnePlus 11R, Nord 3 ve Nord CE 3 gibi akıllı telefonlarda kullanmıştı. Cihaz, Oppo’nun amiral gemisi görüntü algoritması ve görüntü motorunun yanı sıra optik görüntü sabitleme özelliğine sahip olacak. Cihaz ayrıca, HDR modunda görüntülere tıklandığında daha gerçekçi bir dinamik aralık elde etmeye yardımcı olan Oppo’nun ProXDR foto matris teknolojisini de alacak.

  Oppo ayrıca aşağıda kontrol edebileceğiniz bazı görüntü örnekleri de paylaştı.

  OnePlus Ace 2 Pro Teknik Özellikleri

  Akıllı telefonun HDR10+ ve 450 ppi yoğunluğa sahip 6.74 inç 120Hz 1.5K OLED ekranla geleceği söyleniyor. 120Hz yenileme hızına ve 1.600 nit tepe parlaklığına sahip olacak. Kaputun altında, 24 GB’a kadar LPDDR5X RAM ve 1 TB’A KADAR UFS 4.0 depolama teknolojisi ile eşleştirilmiş amiral gemisi Snapdragon 8 Gen işlemciye sahip olacak.

  Akıllı telefonun gücünü 150W hızlı şarj destekli 5.000mAh pilden aldığı söyleniyor. Mavi ve Gri renkler. Buna ek olarak, marka yakında sınırlı sayıda Genshin Impact işbirliğiyle hazırlanmış bir modeli de piyasaya sürecek.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler