More

  OnePlus Ace 2 Pro ‘nun Şarj Hızı ve Belleği Ortaya Çıktı

  OnePlus Ace 2 Pro bu ay içerisinde tanıtılacak. Yeni sızan basın görsellerinde telefon 150W hızlı şarja ve 24 GB RAM'e sahip.

  OnePlus Ace 2 Pro bu ay içerisinde tanıtılacak. Yeni sızan basın görsellerinde telefon 150W hızlı şarja ve 24 GB RAM’e sahip.

  Onpelus ‘un yeni amiral gemisi Ace 2 Pro ‘nun duyurusuna günler kaldı. Bu ay içerisinde tanıtılması beklenen telefonun kesin lansman tarihi belli değil. Şubat ayında tanıtılan Ace 2’nin yükseltilmiş sürümü olması bekleniyor. Yeni çıkan bir sızıntıda telefonun tanıtım materyali cihazla ilgili yeni bilgileri ortaya çıkardı.

  Camgöbeği ve Gri olarak iki renkte tanıtılacak olan Oneplus Ace 2 Pro, yan çerçeveden uzanan kamera modülü ile dikkat çekiyor. Kamera tasarımı olarak OnePlus 11’e benzeyen cihazın üç adet sensörü ve bir tane de LED flaşı bulunuyor.

  Afişe bakıldığı zaman Ace 2 Pro’nun 24 GB RAM ve 1 TB depolamaya sahip olacağı görülüyor. Bu bellek ve depolama LPDDR5X ve UFS 4.0 standartında olacak. İşlemci olarak Qualcoomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini kullanacak. 6,7 inç 1,5K 120Hz OLED ekran ile gelen Ace 2 Pro, 50 megapiksel ana kamera, 48 megapiksel ultra geniş ve 32 megapiksel telefoto kameralarla donatıldı. Ön kamera tarafında 32 megapiksellik sensör yer alıyor.

   Ace 2 Pro’nun dünyanın en güçlü soğutması olduğu söylenen Tiangong soğutma sistemi ile donatılmış ilk akıllı telefon olacağını onaylandı. AnTuTu kıyaslama testinde 1.733.703 puan alan Ace 2 Pro 5500 mAh kapasiteli ve 150W şarj destekli batarya ile gelecek.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler