More

  Onyx Boox Palma Okuyucu Tanıtıldı: Çok Satar!

  Onyx International, yeni bir e-kitap okuyucuyu tanıttı. Onyx Boox Palma ismini veren şirket, devrim niteliğinde bir adım attı.

  Volkan MANAV
  Volkan MANAV
  Gazeteci, TeknoBurada.net ve TeknoBurada.com Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

  Onyx International, yeni bir e-kitap okuyucuyu tanıttı. Onyx Boox Palma ismini veren şirket, devrim niteliğinde bir adım attı.

  Ünlü Onyx International şirketi, yeni bir e-kitap okuyucuyu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Onyx Boox Palma adını alan yeni model, e-kitap okuyucularının dikkatini çekmiş durumda. Yeni model bir akıllı telefon boyutunda. Evet, yanlış duymadınız. 159 x 80 x 8,0 mm ölçüleriyle cebe veya el çantasına sığabilen bu cihaz, çok satacak gibi gözüküyor.

  Peki, e-kitap okuyucu nedir, avantajları nelerdir? Bunlardan kısaca bahsettikten sonra, oldukça ilgi çeken yeni e-kitap okuyucunun özelliklerine yakından bakalım.

  Onyx Boox Palma

  E-Kitap Nedir?

  E-kitap genellikle, el kitabı veya dijital kitap olarak adlandırılır. E-kitap, bir kitabı veya diğer yazılı materyalleri dijital bir format halinde sunar. E-kitaplar, PDF, EPUB ve MOBI gibi çeşitli formatları destekler ve kullanıcılarına sunar.

  Onyx Boox Palma

  E-Kitap’ın Avantajları Nelerdir?

  E-kitapların en büyük avantajlarından biri, hemen hemen kitapseverlerin her yerde yazılı içerikleri okuyabilmesidir. Bir e-kitap okuyucu cihazı sahibiyseniz, binlerce kitap veya dergiyi bu akıllı cihazların içinde taşımanız mümkün.

  Ayrıca, e-kitap okuyucuları, yazı tipi, boyut ve arka plan rengini özelleştirebilir ve kendilerine göre özelleştirme yapabilirler.

  Onyx Boox Palma

  Gelelim Cihazın Teknik Özelliklerine

  159 x 80 x 8,0 mm ölçüleriyle akıllı bir telefonu andıran Onyx’in yeni modeli rahatlıkla cebinize dahi sığabilir. 824 x 1648 piksel (300 dpi) çözünürlük ve 6,13 inç E Ink Carta ekran ile kullanıcılarına yepyeni bir deneyim sunmayı amaçlayan cihaz, yalnızca Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 desteği sağlıyor. İşlemci kısmına gelecek olursak Qualcomm’un 8 çekirdekli işlemcisi bizleri karşılarken modelin, şaşırtıcı bir şekilde 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı var. Ayrıca, 1 TB hafıza kartı desteği de mevcut. Diğer özellikler arasında fotoğraf çekmek için bir arka kamera, bir dizi özelleştirilebilir yan düğme, parlaklık ve renk sıcaklığı ayarlarını destekleyen arkadan aydınlatmalı dokunmatik ekran yer alıyor. Android 11 ile piyasaya sürülecek olan bu modelde, şarj ve veri aktarımı için bir USB Type-C bağlantı noktası tercih edilmiş. Yeni model e-kitap okuyucuda 3.950 mAh Li-ion batarya bulunurken, 250 Dolar etiket fiyatıyla ön siparişe sunuldu.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler