More

  OPPO Find N3 Ekran ve Kamera Özellikleri Sızdırıldı

  Duyurusu öncesinde OPPO Find N3 modeli hakkında önemli sızıntılar gelmeye devam ediyor. Telefonda üç arka kamera olacak.

  Duyurusu öncesinde OPPO Find N3 modeli hakkında önemli sızıntılar gelmeye devam ediyor. Telefonda üç arka kamera olacak.

  Katlanabilir akıllı telefon pazarında rekabet her geçen gün daha agresif bir hale geliyor. Çok yakında önce Samsung sonra da Xiaomi yeni nesil modellerini görücüye çıkardı. Son dönem sızıntılara göre sahne alma sırası OPPO’ya gelecek. Teknoloji devinin bu noktada biri Flip diğer Fold tarzı iki yeni telefon hazırladığı biliniyor. Digital Chat Station adlı hesaptan OPPO Find N3 modelinin önemli bazı detayları aktarıldı. Şimdi bunlara göz atalım.

  Katlanabilir akıllı telefon görünüşe göre arkada iki adet 48 megapiksel kamera ve bir adet 64 megapiksel periskop lenseten oluşan üçlü kamera kurulumu bulunacak. Find N3’ün ana kamerasında Sony IMX890 sensör, ultra geniş açılı lens için IMX581 ve telefoto tarafında 3 kata kadar optik yakınlaştırma sunan OmniVision OV64B sensör kullanılacak. Öte yandan telefonun mühendislik örneğinde kameranın 50 megapiksel olduğu iddiası da vardı.

  Gelelim telefonun merak edilen ekran detaylarına. OPPO Find N3’ün iç kısmında 7.82 inç büyüklüğünde, dış kısmında ise 6.31 inç büyüklüğünde OLED paneller yer alacak. Her iki ekran üzerinde 32 megapiksel çözünürlüğünde ön kameralara yer verilecek.

  OPPO cephesinden telefonun tanıtım tarihiyle ilgili henüz bir açıklama gelmiş değil. Find N2 geçen yıl aralık ayında tanıtıldı. Dolayısıyla Find N3’ün kasım ya da aralık ayı içerisinde tanıtılması muhtemel görünüyor. ayrıca telefonun işlemci biriminde Snapdragon 8 Gen 2’nin yer alması bekleniyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler