More

  OPPO N3 Flip Üzerinde Çalışıyor

  OPPO 'nun yeni nesil dikey katlanabilir telefonu N3 Flip 'in üzerinde çalıştığı ve bu yılın sonunda piyasaya sürmesi bekleniyor.

  OPPO ‘nun yeni nesil dikey katlanabilir telefonu N3 Flip ‘in üzerinde çalıştığı ve bu yılın sonunda piyasaya sürmesi bekleniyor.

  Oppo’nun en yeni dikey katlanabilir akıllı telefonu N3 Flip üzerinde çalıştığı sızıntısı var. 2022 Aralık ayında Oppo N2 Flip modelinin tanıtımını Çin’de yapmıştı. Sene başında ise küresel lansmanı yapıldı. Son sızıntılar eşliğinde Oppo’nun N2 Flip’in halefi olarak konumlandıracağı N3 Flip için çalışmalara çoktan başlamış görünüyor. Pricebaba isimli internet sitesinde yer alan habere göre yeni cihazın arka tasarımı ve temel özelleriyle lansman tarihinden de bahsetti.

  OPPO Find N3 Flip Tasarımı

  N2 Flip’e göre farklı bir kamera tasarımıyla gelecek cihazda üçlü lens içeren yuvarlak kamera modülü ile geliyor. Arka kameranın yanındaki ekran önceki model ile aynı görünüyor. OPPO ve Hasselblad logoları ise alt kısımda yer alıyor. Yuvarlak kamera modülü içerisinde ise Hasselblad logosu ise yerleştirilmiş.

  Teknik özellik noktasında N2 Flip ile karşılaştırıldığında üç adet büyük değişiklik ile tanıtılacak.

  Bunlardan birincisi dış kapak ekran boyutu 3 inçe düşecek. Selefinde 3,26 inç dış ekran bulunuyordu. Diğer rakipleri de daha büyük dış ekran ile geldiği için bu noktada Oppo’nun bu hamlesi düşündürücü.

  İkinci büyük değişiklik arka kamera kurulumunun OIS özellikli 50 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş lens ve ek olarak 32 megapiksellik bir kamera ile gelecek.

  Sonuncusu ise 67W hızlı şarj özelliği olacak. Sızıntının detaylarında işlemci, RAM ve depolama ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. İç ekranı 120 HZ tazeleme hızı sunan 6.8 inç LTPO AMOLED ekran ve 32 megapiksel ön kamera ile gelecek. Eylül ayında ise küresel pazarda lansmanı bekleniyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler