More

  Oppo Watch 4 Pro Özellikleri Paylaşıldı

  Oppo Watch 4 Pro özellikleri paylaşıldı. Uzun zamandır giyilebilir tarafında sessiz kalan Oppo yeni bir atağa hazırlanıyor gibi.

  Oppo Watch 4 Pro özellikleri paylaşıldı. Uzun zamandır giyilebilir tarafında sessiz kalan Oppo yeni bir atağa hazırlanıyor gibi.

  Oppo, bu ayın sonlarında en yeni akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve markanın Weibo sayfası sayesinde artık Watch 4 Pro için bazı resmi özelliklere sahibiz. Önceki nesil akıllı saatleriyle giyilebilir cihaz sektöründe geniş kitle toplayan Oppo, yeni akıllı saatinde bu çizgisini korumaya niyetli. Watch 4 Pro’da ikinci nesil BES2700 yardımcı işlemcisinin yanı sıra bir Snapdragon W5 Gen 1 işlemciyle gelecek. Bu, geçen yılki Oppo Watch 3 serisinde kullanılan yonga setinin aynısı.

  Tüm bu kategorinin dışında ise Oppo, katlanabilir cihaz segmentinde de çalışmaya devam ediyor.

  Paylaşılan posterlerin geri kalanı, Watch 4 Pro’nun bir LTPO AMOLED ekran ve geliştirilmiş 4,2 GB/s hızlara sahip 2 GB RAM getireceğini doğruluyor. Ayrıca, 85’in üzerinde bağımsız uygulama ve geliştirilmiş 8 kanallı kalp atış hızı ve 16 kanallı SpO2 sensörleri ile saatte genişletilmiş uygulama desteği de sunulabilecek özellikler arasında. Watch 4 Pro ayrıca bir sıcaklık sensörü ve bir EKG sensörü taşıyacak. Önceki bir sızıntı, Watch 4 Pro’nun daha büyük bir 570 mAh kapasiteli pil getireceğinin de onaylandığını gösteriyor.

  Oppo, yeni cihazı ile uzun zamandır sessiz kaldığı giyilebilir cihaz pazarında pazar lideri olan Huawei kadar olmasa da konuşulmayı istiyor gibi. Henüz firmadan TWS kulaklık ve akıllı bileklik kategorilerinde bir atılım göremesek de Watch 4 Pro, markanın sessizliğini bozmasına yetecek gibi gözüküyor.

   

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler