More

  Realme GT5 Arka Kapakta LED Işık Barındıracak

  realme GT5 arka kapakta LED ışık barındıracak. Şirket, her yeni modelde farklı bir deneyimi sunmaya çalışıyor.

  realme GT5 arka kapakta LED ışık barındıracak. Şirket, her yeni modelde farklı bir deneyimi sunmaya çalışıyor.

  Realme GT5 28 Ağustos’ta geliyor ve bugün şirket telefonun tasarımını açıkladı. Arkasında üç kamera ve bir LED ışık olacak, ancak bu sefer ada, Google’ın son birkaç nesilde Pixel telefonlarında uyguladığına benzer şekilde bir taraftan diğer tarafa uzanıyor.

  Teaser’lar ayrıca 240W hızlı şarjlı 5.240 mAh pil ve hücreyle ilgilenecek bir SuperVOOC S güç yönetimi çipini de doğruladı.

  Kamera adasının tasarımı, çift daireli Realme GT3’ü hatırlatıyor. Bununla birlikte, LED dikdörtgen artık dikey olarak duruyor, yapışkan bir yazıya sahip değil ve yalnızca “Snapdragon 8 Gen 2”, “SuperVOOC” ve “NFC” gibi kısmen alakalı özellikleri görebiliyoruz.

  Realme CEO’su Wu Qi Chase, yeni görünümün “mobil sektörde çığır açan cam teknolojisi” ile elde edildiğini ve marka tarihindeki en iyi görünümlü akıllı telefon olacağını söyledi. Kahramanın rengine “Akan Gümüş Ayna” (makine çevirisi) adı verildi ve en üst düzeyde estetik için “sıcak dövme cam kıvrımının” bir ürünü olacak.

  Akıllı telefon ayrıca optimize edilmiş görsel performans ve artırılmış yenileme hızı için ayrı bir ekran çipiyle birlikte gelecek. 24 GB RAM + 1 TB depolama seçeneğine sahip olacak ve bu yılın sonlarında Qualcomm’un üçüncü nesil Snapdragon 8 yonga seti ile gelmesi beklenen Realme GT5 Pro için sadece bir ön gösterim olacak.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler