More

  Redmi Watch 3 Active Uygun Fiyattan Satışa Sunuldu

  Uygun fiyatlı akıllı saatl arayanların imdadına Redmi Watch 3 Active yetişti. Avrupa'da satışa sunulan saat Türkiye'ye bekleniyor.

  Uygun fiyatlı akıllı saatl arayanların imdadına Redmi Watch 3 Active yetişti. Avrupa’da satışa sunulan saat Türkiye’ye bekleniyor.

  Xiaomi’nin geçtiğimiz ay küresel piyasalar için duyurduğu Redmi Watch 3 Active akıllı saat, çok uygun fiyatıyla Avrupa pazarında satış listesine kondu.

  Akıllı saat , Mart ayında dünya çapında piyasaya sürülen Redmi Watch 3’e kıyasla daha büyük olan 1.83 inç büyüklüğünde AMOLED ekranla çıkış yapıyor. Watch 3 Active, Bluetooth üzerinden sesli aramalar, sürekli kan oksijen seviyesi izleme, kalp atış hızı izleme, uyku izleme ve 100’den fazla spor modu dahil olmak üzere birçok özelliğe sahip. Akıllı saat ayrıca kadın sağlığı işlevlerine sahip.

  Watch 3 Active, yazılım tarafında 200’den fazla kişiselleştirilmiş saat yüzünü destekleyerek kullanıcıların akıllı saatlerini kendi tarzlarına ve tercihlerine göre özelleştirmelerine olanak tanıyor.

  Watch 3 Active, 5ATM su geçirmezlik özelliğine sahiptir ve bu sayede su altında sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bu özellik, kullanıcıların yüzme veya suyla ilgili diğer etkinlikler sırasında akıllı saate dair kaygılarını ortadan kaldırıyor.

  Pil ömrü söz konusu olduğunda, Watch 3 Active iyi bir performans sergiliyor. Pil, normal kullanımda 12 güne kadar dayanabilmekte. Akıllı saat, yoğun kullanımda bile tam şarjla 8 güne kadar kullanım sağlayabilir.

  Redmi Watch 3 Active, şu anda Almanya’da 39,99 € fiyatla satılıyor. Buna karşılık Amazon, Almanya ve İspanya’da aynı model için 49 € ücret talep ediyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler