More

  S24 Serisi Düz Tasarımla Geliyor

  Galaxy S24 serisi düz tasarımla geliyor. Samsung, yeni amiral gemisi serisinde büyük bir değişikliğe gidecek gibi.

  Galaxy S24 serisi düz tasarımla geliyor. Samsung, yeni amiral gemisi serisinde büyük bir değişikliğe gidecek gibi.

  Yaklaşan Galaxy S24 serisi hakkında sızıntılar muhtemelen yoğunlaşacak. Bugünün söylentisi Galaxy S24 ve S24+ tasarım değişikliği hakkında.

  Saygın bir Samsung hayranına göre, Samsung muhtemelen yan çerçeveyi Galaxy Z Fold5 ve Z Flip5 görünümüyle daha uyumlu olacak şekilde düzleştirecek. Şu anda, Galaxy S23 ve Galaxy S23+’ın arkaları düz ancak orta çerçeveleri biraz şişkin ve bu durum değişmek üzere.

  Son birkaç yıldır tasarım trendlerinin düz tasarıma ve keskin kenarlara doğru ilerlediği göz önüne alındığında, karar belki de dış etkenlerden etkileniyor. Veya Samsung, trendlerden bağımsız olarak bunun Galaxy S24 tasarımını daha da geliştireceğini düşünüyor.

  Her iki durumda da, rapor Galaxy S24 Ultra’dan hiç bahsetmiyor, yani şimdiye kadarki Galaxy S serilerinde olduğu gibi, Ultra farklı bir yol izleyecek. Samsung, daha kolay tanınabilmesi için genellikle Ultra modelini biraz değiştirilmiş bir tasarımla farklılaştırıyor.

  Galaxy S24 Ultra modelinde kavisli ekran kullanımının süreceği tahmin ediliyoru. Bu sebeple telefonda düz kenarlar görmemiz pek olası görünmüyor.

  Öte yandan Apple’ın iPhone 14 serisindeki düz kenarları tutuş hissiyatını olumsuz etkilediği gerekçesiyle iPhone 15 serisinde bir miktar oval hale getireceği sızıntılara konu olmakta. Bu sebeple Samsung’un keskin katlara sahip düz kenarlarun olumsuzluğunu ortadan kaldıracak bazı çözümler geliştireceğini düşünüyoruz.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler