More

  S24 Serisi Samsung’un En Son Ekran Teknolojisini Kullanacak!

  Samsung, yeni amiral gemisi S24 serisi için en son teknolojiye sahip M13 serisi OLED ekran panellerini kullanacak.

  Samsung, yeni amiral gemisi S24 serisi için en son teknolojiye sahip M13 serisi OLED ekran panellerini kullanacak.

  Samsung S24 serisi geçtiğimiz günlerde IMEI veri tabanında görüntülendi. Teknoloji severlerin merakla beklediği amiral gemisi modellerinden olan S24 serisi hemen hemen her gün sızıntılara konu oluyor. Şimdi ise Güney Koreli yayın kuruluşu Chosun, yakın tarihli bir raporu gün yüzüne çıkarttı. Apple’ın her yıl Eylül ayında yeni amiral gemisini tanıtıyor. Samsung ise bu geleneği Şubat ayında gerçekleştiriyor.

  Seri önceki modellerde olduğu gibi düz, plus ve ultra modellerinden oluşacak. S23 serisinin halefi olacak modelin S23 ve S23 Plus’ta 8 GB temel RAM yapılandırması ile gelddi ve S23 Ultra ise 12 GB temelde RAM’e sahipti.

  S24 Serisinin Ekran Özellikleri Neler ?

  Rapora göre S24 ve S24 Plus’ın temel RAM seçeneği 12 GB olacak. Yani telefonlar 12 GB RAM il satılacak. 128 GB depolama ise rafa kalkacak ve minimum 256 GB olacak. Bu depolama ve bellek seçeneği göz önünde bulundurulursa başlangıç fiyatının artacağı düşünülüyor.

  S24 serisi Samsung’un en son ekran teknolojisi ile donatılacak. Serideki tüm modeller şirketin en yeni M13 serisi OLED ekran paneline sahip olacak. Z Fold 5 ve Z Flip 5 modellerinde bulunan önceki nesil M12 panellerinden daha hafif ve daha fazla güç verimine sahip olacak.

  Başka bir bilgi ise iPhone 15 serisinde M12 serisi OLED paneller kullanacak. S24 serisi M13 OLED panelleri ile Apple’ın iPhone serisi üzerinde bir üstünlüğü olacak.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler