More

  Sahneyi Boşaltın! Realme GT 5 Geliyor!

  Realme başkanı Xu Qi bir Weibo gönderisinde yakında tanıtılacak GT 5 'in işlemcisini ortaya çıkardı. Snapdragon 8 Gen 2'den güç alacak.

  Realme başkanı Xu Qi bir Weibo gönderisinde yakında tanıtılacak GT 5 ‘in işlemcisini ortaya çıkardı. Snapdragon 8 Gen 2’den güç alacak.

  Realme GT serisi için GT2 modelini tanıtmıştı. Realme GT 3 ve GT 4 modellerini atlayarak GT 5 modelini piyasaya sürecek. Çok yakında tanıtılacak modelin model için Weibo üzerinde Realme Çin başkanı Xu Qi bir gönderi paylaştı. Paylaşılan bu gönderide Xu Qi afiş üzerinde cihazın işlemcisine atıfta bulundu.

  Realme GT 5’te Bizi Ne Karşılayacak ?

  Telefonun Snpdragon 8 Gen 2 işlemcisinden güç alacağı artık belli oldu. Ayrıca sızıntıları ile ünlü Digital Chat Station’ın yeni bir gönderisinde GT 5’in Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile geleceğini sızdırmıştı. Buna ek olarak 24 GB RAM ve süper hızlı 240W şarj ile donatılacağını belirtti.

  Yüksek frekanslı karartma özelliklerine sahip 144 Hz yenileme hızı sunan 1.5K OLED kavisli ekran ile geleceğini ekledi. 16 mp ön kamera ve arka tarafta OIS destekli Sony IMX890 50 mp ana kamera yer alacak. Bu arka kameraya eşlik eden 8 mp ultra geniş ve 2 mp makro kamera mevcut olacak.

  16 GB / 24 GB LPDDR5x RAM ve 128 GB / 256 GB / 512 GB / 1 TB UFS 4.0 depolama ile gelecek. Şu ana kadar görmeye çok alışkın olmadığımız iki farklı batarya kapasitesi ile gelecek. 4600mAh bataryaya sahip GT 5 varyantı 240W hızlı şarjı desteklerken, 5200mAh batarya varyantı 150W hızlı şarj sunacak.

  Tanıtım tarihi hakkında firma hala sessizliğini koruyor. Ayrıca Çin’de bu ayın sonuna kadar piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler