More

  Samsung Galaxy A05 Modelinin Pil Kapasitesi Belli Oldu

  Samsung Galaxy A05 modelinin pil kapasitesi belli oldu. Yayınlanan veriler ışığında cihazın geçen yılki A04 ile benzer olacağı görülüyor.

  Samsung‘un giriş seviye telefon serisi A0 serisinin son oyuncusu geçtiğimiz Ağustos ayında Galaxy A04 model ismiyle çıkış yapmıştı. Şirket bu sene de A05’i çıkartacak. Bu bilgiler doğrultusunda cihazın teknik özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Hep birlikte özelliklerine göz atalım.

  Galaxy A05 pil kapasitesi FCC’de listelendi

  Akıllı telefonların ABD tarafından onaylayan bir etiket ibaresi olan FCC sayesinde yeni telefonların resmiyete kavuştuğunu görmemiz mümkün oluyor. Yapılan paylaşımda Galaxy A05 modelinin 5.000 mAh pil ile birlikte geleceği bildiriliyor. Ayrıca cihazın modeli kodları SM-A055F ve SM-A055F/DS olarak kaydedildi.

  Şu anda A04 modeli ülkemizde beş bin TL bandında satılıyor. Ayrıca modelin iki kodla gelmesinin sebebinin A04’teki gibi çift depolama seçeneği sunulacak olması olabilir. Zira serinin son oyuncusu 64 / 128 GB seçeneklere sahip.

  Samsung Galaxy A05 FCC
  Samsung Galaxy A05 FCC

  Ayrıca Galaxy A05 modelinin yonga setinin de MediaTek Helio G85 olacağının da altını çizelim. Bir önceki modele baktığımızda gücünü MediaTek Helio P35’den aldığını ifade edebiliriz.

  Son olarak akıllı telefonun bu ay içinde mi yoksa eylül ayında mı çıkacağını henüz bilmiyoruz. Donanımsal olarak yakın olması beklenen A05 modeli bakalım karşımıza çıktığında nasıl olacak.

  Siz Samsung Galaxy A05 hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler