More

  Samsung Galaxy S23 FE Sızıntıları Sürüyor

  Samsung Galaxy S23 FE yeni bir sertifika sürecinden geçti. Bu gelişme merakla beklenen telefonun çıkışının yakında olacağını gösteriyor.

  Samsung Galaxy S23 FE yeni bir sertifika sürecinden geçti. Bu gelişme merakla beklenen telefonun çıkışının yakında olacağını gösteriyor.

  Samsung Galaxy S23 FE aralarında Geekbench testinin de yer aldığı birçok sertifika sürecinden geçti. Telefon son olarak SM-S711B/DS model numarasıyla Hindistan’da BIS sertifika sitesinde görüldü. Bu gelişme Galaxy S23 FE’nin artık çok da uzağımızda olmadığını gösteriyor.

  Son sertifika belgesi, başka herhangi bir ayrıntıyı ortaya koymuyor, ancak Geekbench listesinde ortaya çıkan telefonun aynı model numarasını taşıması telefonun bazı ülkelerde Exynos 2200 ile çıkış yapacağını gösteriyor. Bu işlemci geçen yıl Galaxy S22 serisinin Avrupa versiyonunda kullanıldı.

  Önceki raporlara göre Samsung’un verimi artırmak için Exynos 2200’ü yeniden tasarladığı ve ayrıca ısınma sorunlarını çözdüğü söyleniyor. 

  Öte yandan son bir sızıntıda telefonun kamera özellikleri sızdırıldı. Galaxy S23 FE’nin ön kamerası 10 megapiksel çözünürlüğünde olacak. Bu kamera da yine S22 ve S22+ modellerinde kullanılan ile aynı. Bu defa 50 megapiksel ana kameranın yer verileceği telefonda 3x optik zoom özellikli 8 megapiksel telefoto kameranın kullanımı ise sürüyor.

  Galaxy S23 FE’nin 120 Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç FHD+ AMOLED panele sahip olması bekleniyor. Kullanıcılara 6 GB veya 8 GB RAM ve 128 GB veya 256 GB depolama arasında depolama yapılandırmaları sunulacak.

  Henüz piyasaya çıkış tarihi yok, ancak Samsung Galaxy S23 FE’nin 2023’ün 3. çeyreğinde belirli pazarlarda ve 2023’ün 4. çeyreğinde ve 2024’ün 1. çeyreğinde ise geniş çapta piyasaya çıkması bekleniyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler