More

  Samsung Galaxy S24 Serisinde Ön Kamera Değişmeyecek

  Yeni bir rapora göre Samsung Galaxy S24 serisinde 12 megapiksel kamera kullanımı sürecek. Hatta sensörler de aynı kalacak.

  Yeni bir rapora göre Samsung Galaxy S24 serisinde 12 megapiksel kamera kullanımı sürecek. Hatta sensörler de aynı kalacak.

  Samsung’un 2024’ün ilk çeyreğinde duyuracağı Galaxy S24 serisi hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı. Şirkete yakın bir kaynağın aktardıklarına göre Galaxy S24 serisinde ön kamealarda herhangi bir değişiklik olmayacak.

  Samsung, Galaxy S23 serisi modellerin tümünde 12 megapiksel çözünürlüğünde bir sensöre yer verdi. Bu sensör olduğu gibi Galaxy S24 serisine taşınacak. Tabii Galaxy S24’te yeni kamera algoritmaları ve yapay zeka ile birlikte daha iyi çekimler gerçekleşmesi olası görünüyor.

  Galaxy S24 serisinin ocak ya da şubat ayında çıkış yapması bekleniyor. Telefonlara Snapdragon 8 Gen 3 ve Exynos 2400 işlemci birimleri güç verecek. Snapdragon 8 Gen 3’te hız aşırtılmış özel bir versiyon olup olmayacağı şu an için bilinmiyor. Bunun için Qualcomm’un ekim ayındaki duyurusunu bekleyeceğiz. Exynos 2400’ın ise 10 çekirdekli yapısıyla nasıl bir performans göstereceği merak konusu. Bu versiyon muhtemelen Avrupa pazarına özel olacak.

  Öte yandan Samsung, S24 serisiyle birlikte yığın pil teknolojisine geçecek Elektrikli araç pillerinin mobil ekosisteme evirilmiş yeni pillerle birlikte Galaxy S24 serisinde Plus ve Ultra modelde 65 watt hızlı şarj seviyesine çıkılacak. Pil kapasitelerinde herhangi bir değişiklik olup olmayacağı ise şu an için belirsiz. Yığın pil teknolojisi üretim kapasitesi nedeniyle serinin stadart modelinde yer almayabilir.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler