More

  Samsung Galaxy Watch 6 Hediyeli Mediyeli Geldi! İşte Detaylar

  Samsung Galaxy Watch 6 Türkiye'de çılgın kampanyalar ile satışa sunuldu. Peki indirim ve kampanya tarafında bize ne sunuluyor?

  Volkan MANAV
  Volkan MANAV
  Gazeteci, TeknoBurada.net ve TeknoBurada.com Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

  Samsung Galaxy Watch 6 Türkiye’de çılgın kampanyalar ile satışa sunuldu. Peki indirim ve kampanya tarafında bize ne sunuluyor?

  Ağustos ayı ile birlikte yeni nesil birçok ürün tanıtılmauya ve satışa sunulmaya başlandı. Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 serisi ile birlikte tanıtılan Samsung Galaxy Watch 6 ülkemizde satışa sunulan ürünlerden birisi oldu. Bu özel saatin oldukça agresif bir satış politikası olduğunu öncelikle belirtelim. Zira hem hediyelri hem kampanyalar, hem takas destekleri, hem buyback özelleştirmeleri ile Watch 6 serisi kullanıcıların beğenisini kazanacak diye düşünüyoruz.

  Samsung Galaxy Watch 6 İndirim ve Kampanya Detayı

  Galaxy Watch 6 ülkemizde 6.499 TL‘den satışa sunuldu ama bununla birlikte dediğimiz gibi birçok indirim bizlere sunuluyor. Öncelikle eski saatinizi, telefonunuzu ya da tabletinizi verip buradan bir indirim alıyorsunuz. Bununla birlikte bu işlemi yaptığınızda tam 1.500 TL takas desteğine sahip oluyorsunuz. Yalnız bu özel indirim desteği sadece zincir mağazalarda geçerli; bunun da altını çizelim. Online alırsanız 500 TL takas desteğine sahip olabilirsiniz. Bununla beraber hem online hem de zincir mağazalardan yapılan alışverişlerde 999 TL değerinde hediye kumaş kordon da sunuluyor.

  Daha ince bir çerçeve, daha kompakt bir tasarımla sunulan Galaxy Watch 6 Serisi; daha büyük ve canlı bir ekranla birlikte geliyor. Aynı zamanda daha etkileşimli bir kullanıcı arayüzüne sahip olan; rafine ve şık bir tasarımda bütünsel sağlık tekliflerini ve güçlü performansı bir araya getiren Galaxy Watch 6 Serisi teknoloji tüketicisiyle buluşmaya hazır. 

  Editörün Notu: Yalnız bu kumaş kordonları Apple Watch Ultra‘dan deneyimledik. İnanılmaz kirleniyor ve pekte kullanılabilir değil. Buınun da altını çizelim.

  Bununla birlikte Samsung’un halen Huawei Watch Ultimate ve Apple Watch Ultra‘ya rakip bir akıllı saat ile karşımıza çıkmaması da oldukça ilginç. Şimdi umarız bu eleştirimize de Samsung Türkiye Kurumsal İletişim ekibi kızmaz!

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler