More

  Samsung Galaxy Watch 6, tanıtılmadan satışa çıktı

  Yeni modellerin tanıtımına iki hafta kala Samsung Galaxy Watch 6, bir kişinin kolunda göründü. İşte, detaylar…

  Volkan MANAV
  Volkan MANAV
  Gazeteci, TeknoBurada.net ve TeknoBurada.com Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

  Yeni modellerin tanıtımına iki hafta kala Samsung Galaxy Watch 6, bir kişinin kolunda göründü. İşte, detaylar…

  Dünya pazarında akıllı saat yarışı devam ediyor. Birbirinden iddialı akıllı saatler tanıtılırken Güney Kore’nin dev şirketi Samsung, yeni ürünlerini duyurmaya hazırlanıyor.

  Bugün sızan bir görüntüye göre; Samsung Galaxy Watch 6 ortaya çıktı. Görüntüde bir kişi, henüz resmi tanıtımı olmadan akıllı saati kullanmaya başlamış. Bu kişi, Güney Koreli şirketin çalışanlarından ya da blog yazarlarından değil. Kendisi, İngiltere Premier Lig’in profesyonel bir futbolcusu.

  Samsung Galaxy Watch 6

  Takmış Bileğine Gezdiriyor

  Güney Kore milli takımının ve Tottenham’ın süperstar futbolcusu Son Heung Min, 14 Temmuz sabahı Incheon Uluslararası Havalimanı’nda görüntülendi. Gözler bir an da yıldız futbolcunun bileğindeki saate çevrildi. Muhtemelen ünlü futbolcu, henüz duyurulmamış olan Galaxy Watch 6 Classic’i çoktan bileğine taktı.

  Görüntüyü gören Samsung hayranları, saatin tasarımı hakkında olumlu yorumlar yaptı. İsterseniz, ürünün kısmi özelliklerine ve fiyatına yeniden bir göz atalım.

  Samsung Galaxy Watch 6

  İki Boyutta Karşımıza Çıkacak

  Samsung Galaxy Watch 6 Classic’in 43 mm. ve 47 mm. ile iki boyutta satışa sunulacağı söylenirken, normal Galaxy Watch 6’nın ise 40 ve 44 mm. kasa çapı ile daha kompakt olması bekleniyor. Fiyat etiketleri ise Galaxy Watch6 319,99 € ‘dan, klasik versiyon 419,99 €’ dan alıcısını bulacak. Saatin ve diğer 26 Temmuz’da tanıtılması beklenirken, Avrupa pazarında ne zaman satışa sunulacağı merak konusu.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler