More

  Samsung S21 FE 2023 Tanıtılmadan Hindistan’da Satışa Çıktı

  Samsung S21 FE 2023 yeni modeliyle Hindistan’da satışa çıktı. Snapdragon 888 işlemcili yeni model, Samsung hayranlarına merak uyandırdı.

  Volkan MANAV
  Volkan MANAV
  Gazeteci, TeknoBurada.net ve TeknoBurada.com Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

  Samsung S21 FE 2023 yeni modeliyle Hindistan’da satışa çıktı. Snapdragon 888 işlemcili yeni model, Samsung hayranlarına merak uyandırdı.

  Güney Kore’nin dev teknoloji şirketi Samsung, yenilenmiş bir modelle karşımıza çıkıyor. Henüz resmiyet kazanmamasına rağmen Samsung S21 FE 2023 modeli, sessiz sedasız Hindistan’da satışa çıktı. Daha önce Exynos 2100 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB ROM temel yapılanmasıyla karşımıza çıkan model, bu kez Qualcomm’un 2020 yılında tanıttığı Snapdragon 888 işlemcisi ile yeniden görücüye çıkacak.

  Daha öncesinde Volkan Manav’ın pil testini yapmış olduğu 2022 yılında piyasaya sürülen Samsung S21 FE modeli, enerji verimliliği konusunda tabiri caizse sınıfta kalmıştı. Pek çok kullanıcının da pil konusunda eleştiri yağmuruna tuttuğu ilk model için, Samsung tarafından resmi bir açıklama gelmemişti. Güney Kore menşeili şirketin yeni versiyonda, 2020 yılında tanıtılan bir işlemciyi tercih etmesi de akıllı telefon tutkunları tarafından ilginçle karşılandı.

  Her Şey Aynı Bir Tek İşlemci Farklı

  2023 versiyonuyla yeniden karşımıza çıkacak olan Samsung S21 FE modelinin teknik özellikleri, bir önceki versiyonla aynı. Aynı fiyatlandırmanın olacağı tahmin edilen akıllı telefonun artık Lacivert rengi de mevcut.

  Bunun dışında cihazın temel donanımı hakkında kullanılan işlemcisi hariç başka bir şey değişmedi. Bu da 6.4″ 120 HZ FHD+ AMOLED panel, 12 MP ana, 12 MP ultra geniş, 8 MP tele kamera ve 32 MP selfie kamerası anlamına geliyor. 4.500 mAh kapasiteye sahip olan batarya yine aynı şekilde 25W kablolu, 15W kablosuz şarjı destekliyor. Cihazın sadece 8 GB RAM ve 256 GB ROM tek seçenek ile satışa sunulacağını belirtmekte fayda var.

  Bakalım yenilemiş modelde, bizleri ne bekliyor. Bekleyip göreceğiz…

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler