More

  Samsung ViewFinity S6 serisi Monitörler Tanıtıldı

  Samsung yaratıcı profesyoneller için üretmiş olduğu ViewFinity S6 serisi monitörlerini tanıttı. 2K çözünürlük, 100Hz yenileme hızına sahip.

  Samsung yaratıcı profesyoneller için üretmiş olduğu ViewFinity S6 serisi monitörlerini tanıttı. 2K çözünürlük, 100Hz yenileme hızına sahip.

  Samsung bu yılın başlarında ViewFinity S8 ve S9 modellerini piyasaya sürdükten sonra şimdi de yeni ViewFinity S6 serisi monitörleri üzerine yoğunlaştı. Ürün envanterine ViewFinity S65UC ve ViewFinity S65VC adında iki yeni monitör ekledi. Yaratıcı profesyonellere grubuna yönelik üretilen bu monitörler içerik tüketme ve gündelik kullanım içinde uygun görünüyor.

  Kavisli yapıda olan monitörler 1000r eğrilik yarıçapına sahip 34 inç VA panel ile geilyor. Çözünürlük tarafında 3.440 x 1440 piksel ve 21:9 format sunuyor . Maksimum 100 Hz tazeleme hızı ve azaltılmış hareket bulanıklığı özelliğine sahip. Ekranlar 1,07 milyar renk desteğiyle gelirken gerçeğe yakın ve doğru renk üretebiliyor. Oyun tarafı da unutulmamış. Oyunlar esnasında ekran yırtılması ve takılmayı azaltan AMD FreeSync desteği sunuyor.

  Profesyoneller için üretilmiş monitörler olduğu için uzun süreler ekran başında kalınabiliyor. Samsung ise bunu düşünerek uzun süreli kullanım sırasında göz yorgunluğunu azaltan Göz Koruyucu Modu ve Flicker-Free teknolojisini eklemiş. Ayrıca Picture-In-Picture ve Picture-by-picture işlevlerini de barındıran monitörler kullanıcıların verimli bir şekilde çoklu görevler gerçekleştirmesine olanak tanıyor.

  Monitörlerde ImageSize, Off Timer Plus, HDR10 desteği, Otomatik Kaynak Değiştirme+, Uyarlanabilir Resim ve KVM değiştirme özellikleri özellikleri bulunuyor. Bağlantı seçeneği olarak DisplayPort 1x 1.2 EA, HDMI bir adet , kulaklık girişi bulunuyor. Her iki monitörde de USB-C bağlantı noktası(90W güç için) ve birden fazla USB girişi yer alıyor. Pivot ayarlama ve VESA uyumluluğu bulunuyor.

  2023 yılının sonlarına doğru Almanya’da satışa sunulacak. Fiyat ise henüz açıklanmadı.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler