More

  Samsung Z Serisi Katlanabilir Telefonlar Ucuzlayabilir

  Samsung Z serisi katlanabilirler ucuzlayabilir. Marka, bu yolu FE serisi katlanabilirler ile sağlamayı düşünüyor.

  Katlanabilir pazar olgunlaştıkça, üreticiler telefonlarının daha uygun fiyatlı sürümlerini sunmanın bir yolunu arıyor. Motorola, bu yıl ilk kez Motorola Razr 40 ile çekim yapmıştı, ancak Samsung şimdilik tek Galaxy Z Flip and Fold yıllık sürümlerine bağlı kalıyor. Samsung’un yaklaşmakta olan kamera sensörleri hakkında bazı baharatlı bilgiler paylaşanların bir raporuna göre bu durum gelecek yıl değişmek üzere.

  Önümüzdeki yıl Galaxy Z Fold6 ve Z Flip6‘dan sonra Samsung, ikilinin Fan Edition (FE) sürümlerini yayınlamayı düşünüyor. Bu sayede Samsung Z serisi katlanabilirleri ucuzlatabilir. Bu, gelecek yıl kadar erken satışa çıkacakları anlamına gelmiyor, ancak onları daha sonra değil, daha erken göreceğimize benziyor.

  Rapor ayrıca, Samsung’un planlanan Galaxy S23 FE ile başlayarak Fan Edition alt markasına daha fazla odaklanacağını, yani şirketin Fan Edition cihazlarını daha düzenli olarak piyasaya sürmeye başlayacağını gösteriyor. Samsung’un Fan Edition modelleri markanın topluluğu tarafından sevilen ve çokça satılan modellerden. Bugüne kadar piyasaya sürülen neredeyse tüm Fan Edition modelleri, ana modellerin üstüne miras aldığı özellikleri ve nispeten uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Samsung’un katlanabilir serisini ”FE” yolculuğuna sokması da şaşırtmaz çünkü firma katlanabilir telefon pazarında pazar payını her yerde ve her şekilde ele geçirmek istiyor. Diğer firmalar ise henüz Samsung’a karşı bir atak düşünmüş değil.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler