More

  Şifre Paylaşımı Engellemeye Disney de Katılıyor!

  Şifre paylaşımı engellemeye katılan yeni şirket Disney oldu. Şirketi CEO'su abone sözleşmelerini bu yıl içinde güncelleyeceğini söyledi.

  Şifre paylaşımı engellemeye katılan yeni şirket Disney oldu. Şirketi CEO’su abone sözleşmelerini bu yıl içinde güncelleyeceğini söyledi.

  Netflix’ten sonra bir şirket daha şifre paylaşımı için çalışmalara başladı. Şirketin CEO’su Bob lger şifre paylaşımını engellemenin yollarını aktif olarak araştırıyor. Geçtiğimiz çarşamba günü şirketin kazanç görüşmesi sırasında CEO Disney şifre paylaşımı için yasaklama getirmek istediklerini belirtti.

  lger, Disney’in bu yılın sonlarında ”abone sözleşmelerimizi ek şartlar ve paylaşım politikalarımızla güncellemeye başlayacağın ”ve ayrıca 2024’te para kazanmayı teşvik etmek için taktikler sunacağını” ekledi. Hatırlayacağınız gibi Netflix hesapları başka biriyle paylaşmak için kullanıcılardan ekstra ücret almaya başladı.

  Disney+ Şifre Paylaşım Yasağı Ne Zaman?

  Disney‘in kaç kişiyle parola paylaşılabileceğini sorduğunda lger, bir sayı vermeyi vermeyi reddetti fakat bunun önemli olduğunun altını çizdi. Ayrıca şirketin oturum açma işlemlerini izlemek için yeterli teknik yeterliliğe sahip olduğunu ve şirketin 2024 yılında bu sorunu çözmeyi planladığını da sözlerine ekledi.

  Iger, “Takvim 24’te bir miktar etki görmeniz muhtemel olsa da, işin… takvim yılı içinde tamamlanmaması da olasıdır,” dedi. “Ancak bunu kesinlikle gerçek bir öncelik olarak belirledik ve aslında burada işimizi büyütmemize yardımcı olacak bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.”

  Şu an Disney+’ın aylık üyelik ücreti 64,99 TL. Yıllık üyelik ile 10 ay fiyatına 12 ay izlemek için 649,90 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Ayrıca Disney+; mobil cihazlar, web tarayıcıları, oyun konsolları, set üstü kutular ve smart TV’leri destekler.

  Son olarak reklamsız abonelik hizmeti 12 Ekim itibariyle küresel çapta %27’lik artışla 13,99 dolar oldu. Bu zammın ülkemize yansıması ise bekleniyor.

  Son Eklenenler

  Kategoriye Göre İçerikler

  Benzer İçerikler